Gå til hovedindhold

Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger)

BoschLøvblæsereEAN: 4059952631578
Pris fra 710 krtil 1.131 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 421 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UniversalLeafBlower 18V-130
710 kr
Til butik
Bosch UniversalLeafBlower 18V-130 billede

Produktinformation

Den batteridrevne løvblæser er let og kompakt og fjerner hurtigt blade og affald fra haven. Rengør udendørsområder nemt og praktisk med denne batteridrevne løvblæser, som er let og nemt at transportere. Takket være brugervenligheden og den kraftige luftstrøm fjerner du nemt og hurtigt blade og affald fra små til mellemstore områder.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Loevsugerblaeser
Artikel nr.: 06008A0600
EAN: 4059952631578
Varenr.: 3215665
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch 18V-130 Universal Bladblæser 1x 2,5Ah batteri inkluderet
745 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU LØVBLÆSER UNIVERSAL 18V-130 2,5AH
784 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Løvblæser Universal 18V-130 2,5Ah - 06008A0600
-30%869,4 kr
Før 1.242 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch UniversalLeafBlower 18V-130 løvblæser med batteri og lader
-6%909 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch UniversalLeafBlower 18V-130 løvblæser med batteri og lader
-6%929 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger)
1.131 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK710 kr749 krKøb
2CompuMail DK745 kr745 krKøb
3CS MEGASTORE DK784 kr823 krKøb
4Homeshop DK869,4 kr869,4 krKøb
5Boligcenter DK909 kr909 krKøb
6Vivas DK929 kr1.008 krKøb
7Teknikproffset DK1.131 kr1.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 710 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 816 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Bosch Batteridrevet løvblæser Universal 18V-130 2,5AH (batteri og oplader medfølger) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026710 kr11 kr (2%)
18. apr. 2026721 kr35 kr (5%)
18. mar. 2026756 kr36 kr (5%)
14. mar. 2026792 kr36 kr (5%)
17. feb. 2026756 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026755 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026756 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026755 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025754 kr1 kr (0%)
19. dec. 2025755 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret