Gå til hovedindhold

Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo

GardenaLøvblæsereEAN: 4078500054331
Pris fra 513 krtil 683 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 513 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena PowerJet 18V solo Løvblæser Elektrisk
513 kr
Til butik
Gardena PowerJet 18V solo Løvblæser Elektrisk billede

Produktinformation

Gardena PowerJet 18V solo - Bladblæser - ledningfri - 18 V - intet batteri - 534 m³/h - 100 km/h - 1.8 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 14890-55
EAN: 4078500054331
Varenr.: 996560208
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo
570 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Battery Blower PowerJet 18V P4A solo
683 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK513 kr513 krKøb
2CS MEGASTORE DK570 kr609 krKøb
3Proshop DK683 kr722 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo

PriceData har fulgt prisen på Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo i 171 dage. Laveste pris i perioden er 513 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 632 kr.

Den nuværende pris på 513 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Gardena Batteridrevet løvblæser PowerJet 18V, solo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026513 kr1 kr (0%)
31. maj 2026514 kr1 kr (0%)
30. maj 2026515 kr84 kr (14%)
29. maj 2026599 kr1 kr (0%)
14. maj 2026598 kr1 kr (0%)
7. maj 2026599 kr93 kr (13%)
6. maj 2026692 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026693 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026694 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026693 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret