Gå til hovedindhold

Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872051724
Pris fra 1.652 krtil 2.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 847 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.645 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1652 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, sort
-34%1.652 kr
Før 2.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, sort billede

Produktinformation

ANTIDARK Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, sort Luna C450 loftlampen har et meget simpelt, men moderne design fremstillet i sort aluminium og med en hvid PVC-skærm. Skærmen giver et bredt behageligt lys til rummet, mens uplight-funktionen skaber ekstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872051724
Varenr.: 2-512-37-2
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna Uplight CCT plafond, Ø45 cm, sort
2.216 kr
Til butik
Antidark Luna Uplight CCT plafond, Ø45 cm, sort billede

Produktinformation

Plafond med blød uplight og skiftbar farvetemperatur Luna C260 fra Antidark er en moderne plafond i sort, der kombinerer et rent og diskret design med fleksible lysmuligheder. Med sit kompakte udtryk og jævne, diffuse lys er den som skabt til rum, hvor du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 45 cm
EAN: 5706872051724
Varenr.: 6642002619
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik
-7%2.325 kr
Før 2.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik billede

Produktinformation

Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort fra Antidark er den ideelle løsning til dig, der ønsker fleksibilitet og stil i dit hjem. Denne loftlampe, også kendt som en lampe, er fremstillet i robust metal og har en elegant sort farve, der passer perfekt ind i enhver moderne indretning. Med målene h8,3 x b45 er den designet til at give et diskret, men effektivt lys. Den indbyggede CCT-funktion giver dig mulighed for at justere farvetemperaturen mellem 2700K, 3000K og 4000K, så du kan skabe den rette atmosfære til enhver tid på dagen eller året. Uanset om du har brug for et varmt lys til en hyggelig aften eller et køligere lys til koncentration, kan denne loftlampe tilpasses dine behov. Gør dit hjem lysere og mere indbydende med Luna C450 fra Antidark.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Plastik
Artikel nr.: 2-512-37-2
EAN: 5706872051724
Varenr.: 70037682
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Luna C450 Plafond - Luna C450 Plafond LED CCT - UPLIGHT - Black
2.495 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna Uplight CCT plafond, Ø45 cm, sort
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.652 kr1.652 krKøb
2LampeGuru.dk2.216 kr2.216 krKøb
3Lampemesteren DK2.325 kr2.325 krKøb
4Antidark2.495 kr2.495 krKøb
5Greenline2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik

PriceData har fulgt prisen på Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.645 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 2.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.124 kr.

Den nuværende pris på 1.652 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Sort ANTIDARK - Stue - Plastik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.652 kr22 kr (1%)
17. maj 20261.674 kr542 kr (24%)
16. maj 20262.216 kr542 kr (32%)
15. maj 20261.674 kr542 kr (24%)
3. apr. 20262.216 kr571 kr (35%)
26. mar. 20261.645 kr571 kr (26%)
5. mar. 20262.216 kr79 kr (3%)
25. feb. 20262.295 kr35 kr (2%)
20. feb. 20262.260 kr35 kr (2%)
17. feb. 20262.295 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret