Gå til hovedindhold

Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872051656
Pris fra 1.699 krtil 2.495 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 796 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.475 kr 19. maj

Sammenlign priser på Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna Uplight plafond, Ø45 cm, hvid
-19%1.699 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Antidark Luna Uplight plafond, Ø45 cm, hvid billede

Produktinformation

Luna C450 Moderne plafond med uplight og justerbart lys Luna C450 fra Antidark er en stilren og alsidig plafond, der kombinerer minimalistisk design med avancerede lysfunktioner. Den hvide overflade og kompakte form gør den ideel til rum, hvor du ønsker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: white, black
Størrelse: Ø45 cm x H8.1 cm
EAN: 5706872051656
Varenr.: 6642002606
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, hvid
-31%1.721 kr
Før 2.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, hvid billede

Produktinformation

ANTIDARK Luna C450 loftlampe m/CCT og uplight, hvid Luna C450 loftlampen har et meget simpelt, men moderne design fremstillet i hvid aluminium og med en hvid PVC-skærm. Skærmen giver et bredt behageligt lys til rummet, mens uplight-funktionen skaber ekstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872051656
Varenr.: 2-512-37-1
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna Uplight plafond, Ø45 cm, hvid
-4%1.721 kr
Før 1.785 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Antidark Luna Uplight plafond, Ø45 cm, hvid billede

Produktinformation

Plafond med blød uplight og skiftbar farvetemperatur Luna C260 fra Antidark er en moderne plafond i hvid, der kombinerer et rent og diskret design med fleksible lysmuligheder. Med sit kompakte udtryk og jævne, diffuse lys er den som skabt til rum, hvor du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white, black
Størrelse: Ø45 cm x H8.1 cm
EAN: 5706872051656
Varenr.: 6642002606
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik
-28%1.785 kr
Før 2.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Luna C450 Plafond - Luna C450 Plafond LED CCT - UPLIGHT - White
2.495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.699 kr1.699 krKøb
2Lamper.dk1.721 kr1.721 krKøb
3LampeGuru.dk1.721 kr1.721 krKøb
4Lampemesteren DK1.785 kr1.785 krKøb
5Antidark2.495 kr2.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik

PriceData har fulgt prisen på Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.475 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.727 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Luna C450 LED Loftlampe Uplight CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.699 kr126 kr (8%)
31. maj 20261.573 kr98 kr (7%)
19. maj 20261.475 kr310 kr (17%)
10. jan. 20261.785 kr30 kr (2%)
9. jan. 20261.815 kr30 kr (2%)
6. jan. 20261.785 kr30 kr (2%)
5. jan. 20261.815 kr30 kr (2%)
20. dec. 20251.785 kr30 kr (2%)
19. dec. 20251.815 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret