Gå til hovedindhold

Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872050352
Pris fra 1.394 krtil 2.145 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 751 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1394 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luna C350 loftlampe m/CCT, hvid
-35%1.394 kr
Før 2.145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luna C350 loftlampe m/CCT, hvid billede

Produktinformation

ANTIDARK Luna C350 loftlampe m/CCT, hvid Luna 350 loftlampen har et meget simpelt, men moderne design i hvid aluminium med en hvid PVC-skærm. Skærmen skaber et bredt behageligt lys til rummet og har indstilling for farvetemperatur på 2700K, 3000K eller 40...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872050352
Varenr.: 2-512-35-1
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna plafond, Ø35 cm, hvid
1.394 kr
Til butik
Antidark Luna plafond, Ø35 cm, hvid billede

Produktinformation

Plafond med med skiftbar farvetemperatur Luna C260 fra Antidark er en moderne plafond i hvid, der kombinerer et rent og diskret design med fleksible lysmuligheder. Med sit kompakte udtryk og jævne, diffuse lys er den som skabt til rum, hvor du vil have ro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 35 cm
EAN: 5706872050352
Varenr.: 6642002583
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik
-31%1.470 kr
Før 2.145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik billede

Produktinformation

Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid fra Antidark er den perfekte løsning til dit hjem. Denne elegante loftlampe i hvidt metal kombinerer stil og funktionalitet, hvilket gør den ideel til både små og store rum. Med en diameter på 35 cm og en højde på 7,2 cm passer den perfekt til ethvert loft. Luna C350 er udstyret med CCT-teknologi, der giver dig mulighed for at skifte mellem farvetemperaturer på 2700K, 3000K og 4000K, så du kan tilpasse lyset til forskellige tider af dagen. Den bløde, diffuse belysning spreder sig jævnt i rummet, og lampen kan anvendes som både loftlampe, væglampe eller pendel ved brug af Luna Wire Kit. Med dæmpningsfunktion kan du justere lysstyrken og skabe den ønskede atmosfære. For kontormiljøer kan lampen leveres med UGR 19 for at minimere blænding. Oplev fleksibiliteten og det moderne design med Luna C350. .

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Plastik
Artikel nr.: 2-512-35-1
EAN: 5706872050352
Varenr.: 70037679
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Luna plafond, Ø35 cm, hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Luna C350 Plafond - Luna C350 Plafond LED CCT - White
2.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.394 kr1.394 krKøb
2LampeGuru.dk1.394 kr1.394 krKøb
3Lampemesteren DK1.470 kr1.470 krKøb
4Greenline1.599 kr1.599 krKøb
5Antidark2.145 kr2.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik

PriceData har fulgt prisen på Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik i 158 dage. Laveste pris i perioden er 1.394 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.445 kr.

Den nuværende pris på 1.394 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Luna C350 LED Loftlampe CCT Hvid ANTIDARK - Stue - Plastik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.394 kr43 kr (3%)
17. mar. 20261.437 kr33 kr (2%)
16. mar. 20261.470 kr33 kr (2%)
6. feb. 20261.437 kr33 kr (2%)
5. feb. 20261.470 kr33 kr (2%)
27. dec. 20251.437 kr33 kr (2%)
26. dec. 20251.470 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret