Gå til hovedindhold

Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm

LedvanceLamperEAN: 4058075401778
Pris fra 99 krtil 378 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter
-10%99 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter billede

Produktinformation

Påbygnings profil til fleksibel løsning Ledvance medium profil 3 til påbygning er en elegant og fleksibel løsning til belysning. Den 2 meter lange alu-farvede profil sikrer en diskret og nem montering på vægge og lofter. Profilen beskytter og køler LED-bå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: grey
Størrelse: 2 m
EAN: 4058075401778
Varenr.: 5657036781
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter
129 kr
Til butik
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: grey
Størrelse: 2 m
EAN: 4058075401778
Varenr.: 5657036781
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledvance medium profil 3, påbyg 17,5x14,5mm 2m
129 kr
Til butik
Ledvance medium profil 3, påbyg 17,5x14,5mm 2m billede

Produktinformation

Ledvance Medium Profil 3, Påbyg, 17,5x14,5mm, 2m Denne robuste aluminiumsprofil fra Ledvance er designet til at huse LED-bånd og sikre effektiv køling samt beskyttelse. Med en størrelse på 17,5x14,5 mm og en længde på 2 meter er den ideel til både indendø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Osram under oprettelse
EAN: 4058075401778
Varenr.: 2654222
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance medium aluprofil 3, påbygning, 2 meter
135 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE medium profil 3, påbyg, 2000x17,5x14,5mm, Grå
155 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl99 kr99 krKøb
2Greenline129 kr129 krKøb
3Elvvs.dk129 kr129 krKøb
4BilligVVS DK135 kr135 krKøb
5LavprisVVS135 kr135 krKøb
6vvsfittings.dk155 kr155 krKøb
7CS MEGASTORE DK378 kr577 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm

PriceData har fulgt prisen på Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 146,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Ls Ay-Pm05/U/17,5X14,5/10/2 - Ledvance Medium Profil 3, Påbyg 17,5X14,5Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202699 kr26 kr (21%)
11. maj 2026125 kr26 kr (26%)
3. maj 202699 kr11 kr (10%)
24. apr. 2026110 kr25 kr (19%)
23. apr. 2026135 kr25 kr (23%)
5. mar. 2026110 kr9 kr (8%)
2. mar. 2026119 kr27,25 kr (19%)
1. mar. 2026146,25 kr27,25 kr (23%)
5. feb. 2026119 kr27,25 kr (19%)
4. feb. 2026146,25 kr27,25 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret