Gå til hovedindhold

Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm

LedvanceLamperEAN: 4058075401808
Pris fra 111 krtil 377 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance speciel aluprofil 3, vinkel, 2 meter
-9%111 kr
Før 122 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance speciel aluprofil 3, vinkel, 2 meter billede

Produktinformation

Vinklet profil til alsidig montering Ledvance Special profil 3, vinkel, er en elegant 2 meter alu-farvet profil, ideel til diskret LED-båndsinstallation. Den robuste aluminiumsprofil beskytter og køler LED-båndet og kan afkortes efter behov. Perfekt til v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: aluminum
Størrelse: 2m
EAN: 4058075401808
Varenr.: 5657036859
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledvance special profil 3, vinkel 45 (12mm) 18x18mm 2m
123 kr
Til butik
Ledvance special profil 3, vinkel 45 (12mm) 18x18mm 2m billede

Produktinformation

Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 °, 12mm, 18x18mm, 2m Denne robuste aluminiumsprofil fra Ledvance er designet til at huse LED-bånd og sikre effektiv køling samt beskyttelse. Med en vinkel på 45 grader og dimensionerne 18x18 mm samt en længde på 2 mete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Osram under oprettelse
EAN: 4058075401808
Varenr.: 2654229
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE special profil 3, vinkel 45, (12mm), 2000x18x18mm, Grå
153,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance speciel aluprofil 3, vinkel, 2 meter
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance speciel aluprofil 3, vinkel, 2 meter
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance speciel aluprofil 3, vinkel, 2 meter
175 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm
377 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl111 kr111 krKøb
2Elvvs.dk123 kr123 krKøb
3vvsfittings.dk153,75 kr153,75 krKøb
4BilligVVS DK155 kr155 krKøb
5Greenline169 kr169 krKøb
6LavprisVVS175 kr175 krKøb
7CS MEGASTORE DK377 kr576 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm

PriceData har fulgt prisen på Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Ls Ay-Pm06/E/18X18/12/2 - Ledvance Special Profil 3, Vinkel 45 (12Mm) 18X18Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026111 kr20 kr (15%)
11. maj 2026131 kr20 kr (18%)
3. maj 2026111 kr13 kr (10%)
24. apr. 2026124 kr41 kr (25%)
23. apr. 2026165 kr41 kr (33%)
10. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026123 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026122 kr2 kr (2%)
3. mar. 2026124 kr8 kr (7%)
2. mar. 2026116 kr25,25 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret