Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 3600524125998
Pris fra 91 krtil 134 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Light Copper - 1 pcs
91 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Light Copper - 1 pcs billede

Produktinformation

Ammoniakfri kobber hårfarve med perfekt dækningL'Oréal Excellence Universal Nudes Light Copper er en ammoniakfri hårfarve, der giver en smuk lys kobber hårfarve med op til 100% gråhårsdækning. Den unikke U-reflex kombinerer varme og kolde toner for et naturligt resultat, der passer til alle hudtoner, mens Pro-Keratin og beskyttende ingredienser plejer håret under farvningsprocessen.Fordelene ved L'Oréal Excellence ammoniakfriAmmoniakfri formel, der er skånsom mod håretUniversal reflex, der passer til alle hudtonerOp til 100% dækning af gråt hårKomplet kit med plejende shampoo og hårmaske beriget med ceramiderSådan bruger du L'Oréal Excellence Universal NudesFølg den medfølgende brugsanvisning trin for trin og brug altid de inkluderede beskyttelseshandsker.En pålidelig løsning til smuk kobber hårfarve derhjemme. Læg L'Oréal Excellence Universal Nudes Light Copper i kurven i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Farve
Artikel nr.: 124658
EAN: 3600524125998
Varenr.: 124658
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper
95 kr
Til butik
Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper billede

Produktinformation

L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes er en ammoniakfri hårfarve med reflekser der matcher alle hudtoner. Refleksen 'U' i formlen er en unik blanding af varme og kolde reflekser som giver et rigt farveresultat der ser naturligt ud.- Nærende farvecreme uden ammoniak - Beriget med Pro-Keratin og beskyttende ingredienser for at beskytte håret mens det farves- Op til 100% dækning af grå hår- Plejende Post Color Shampoo med optimal pH-værdi - Nærende hårmaske beriget med ceramider - Tynger ikke håret nedAnvendelse:Læs den vedlagte brugsanvisning i pakken som guider dig gennem rutinen trin for trin. Tips: Anvend et gammelt håndklæde og de vedlagte beskyttelseshandsker når du påfører farven. Hvis du har langt eller tykt hår, bør du overveje at anvende to pakker hårfarve. Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Permanent Hårfarve
Artikel nr.: AA724100
EAN: 3600524125998
Varenr.: 1185-A51-0003
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color Universa
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK91 kr91 krKøb
2Lyko DK95 kr95 krKøb
3Cocopanda DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper i 182 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Loreal Paris Excellence Crème Universal Nudes Hair Color 8UR Universal Light Copper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202691 kr4 kr (4%)
5. maj 202695 kr2 kr (2%)
25. mar. 202697 kr6 kr (7%)
14. mar. 202691 kr10 kr (12%)
4. mar. 202681 kr1 kr (1%)
20. feb. 202682 kr15 kr (15%)
13. feb. 202697 kr2 kr (2%)
6. feb. 202695 kr2 kr (2%)
29. jan. 202697 kr6 kr (7%)
15. jan. 202691 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret