Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 3600523999033
Pris fra 71,98 krtil 97 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25,02 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 19. maj

Sammenlign priser på Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.98 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes 192 ml - 6U Dark Blonde
-60%71,98 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes 192 ml - 6U Dark Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes - 6U Dark Blonde er en permanent hårfarve til hjemmebrug, der er specielt udviklet til at **kamuflere grå hår** op til 100%. Det helt unikke ved denne hårfarve er, at den består af både varme og kolde reflekse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Color
EAN: 3600523999033
Varenr.: 96918
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde
95 kr
Til butik
Loreal Paris     Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes er en permanent hårfarve uden ammoniak til alle hårtyper. Formlen passer til alle hudtoner, giver dit hår næring og glans** samt dækker grå hår op til 100%*.- Permanent hårfarve- Uden ammoniak- Til alle hårtyper- Passer til alle hudtoner- Giver næring og glans**- Op til 100% dækning af grå hår*- Pakken indeholder: Farvecreme, fremkaldercreme, påføringskam, shampoo til efter farvning, hårmaske, beskyttelseshandsker*Instrumentel test** Instrumentel test baseret på glans og næring.Anvendelse:Se venligst instruktionerne i pakken for trinvis vejledning. Tip: Brug et gammelt håndklæde og handsker når du påfører produktet, og hvis du har langt eller tykt hår, skal du overveje at bruge to pakker. Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Permanent Hårfarve
Artikel nr.: AA347200
EAN: 3600523999033
Varenr.: 1185-867-0002
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Blonde 6U - 1 pcs
97 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Blonde 6U - 1 pcs billede

Produktinformation

Ammoniakfri hårfarve til alle hudtoner - mørkblond nuanceL'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Blonde 6U er en ammoniakfri permanent hårfarve, der passer til alle hudtoner og giver op til 100% gråhårsdækning. Den innovative formel med ceramider tilføjer næring og glans samtidig med at levere en smuk mørkblond nuance, der komplementerer din naturlige skønhed.Fordelene ved L'Oréal Excellence Universal NudesAmmoniakfri formel, der er skånsom mod håretUniversal nuance, der passer perfekt til alle hudtonerGiver op til 100% dækning af gråt hårBeriget med ceramider, der tilføjer næring og glansSådan bruger du L'Oréal Excellence Universal NudesFølg instruktionerne i indlægssedlen for bedste resultater og brug beskyttelseshandsker samt et gammelt håndklæde ved påføring.En pålidelig løsning til smuk hårfarve derhjemme. Tilføj L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes til din skønhedsrutine allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Farve
Artikel nr.: 104487
EAN: 3600523999033
Varenr.: 104487

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk71,98 kr71,98 krKøb
2Lyko DK95 kr95 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 71,98 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 6U Universal Dark Blonde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202671,98 kr23,02 kr (24%)
21. maj 202695 kr32 kr (51%)
19. maj 202663 kr27 kr (30%)
14. maj 202690 kr5 kr (5%)
5. maj 202695 kr2 kr (2%)
25. mar. 202697 kr16 kr (20%)
28. feb. 202681 kr1 kr (1%)
20. feb. 202682 kr15 kr (15%)
19. jan. 202697 kr23 kr (19%)
8. jan. 2026120 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret