Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose

L'Oréal ParisØjenskyggeEAN: 3600524144616
Pris fra 95 krtil 127 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,56 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 115 Twinkly Rose
-30%95 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 115 Twinkly Rose billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick er en fyldig og cremet øjenskygge-stick som nemt og jævnt glider på dit øjenlåg. Formlen opbygges og tones nemt ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter ikke af, tværer ikke ud og bliver siddende hvor den skal i op til 16 timer*. Fyldig, cramet farve Glider nemt på huden Nem at opbygge og tone ud Nem påføring Tilgængelig i matte og glimtende nuancer Holder i 16 timer* Velegnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere Fuldend dit look med Paradise Big Deal Mascara, for kraftfuld volumen og længde! *Forbrugertest, 114 persone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsskygge
0
Artikel nr.: AA839200
EAN: 3600524144616
Varenr.: B096449
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick - er en fyldig og cremet øjenskygge-stick, som glider nemt og jævnt på dit øjenlåg. Denne øjenskygge er nem at opbygge og tone ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter ikke af og tværer

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3600524144616
Varenr.: 120825
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 115 Twinkly Rose 1,4 g
105 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 115 Twinkly Rose - 1,4 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Paradise Le Shadow Stick 115 Twinkly Rose
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK95 kr95 krKøb
2NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
3Cocopanda DK105 kr105 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose i 180 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 115 Twinkly Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202695 kr7 kr (7%)
29. maj 2026102 kr7 kr (7%)
27. maj 202695 kr7 kr (7%)
21. maj 2026102 kr3 kr (3%)
16. maj 2026105 kr3 kr (3%)
10. maj 2026102 kr2 kr (2%)
9. maj 2026100 kr2 kr (2%)
8. maj 202698 kr4 kr (4%)
4. maj 2026102 kr3 kr (3%)
3. maj 202699 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret