Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss

L'Oréal ParisØjenskyggeEAN: 3600524145910
Pris fra 55,98 krtil 127 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71,02 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.98 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss
-60%55,98 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick - 240 Brown Abyss er en fyldig og cremet øjenskygge-stick, som glider nemt og jævnt på dit øjenlåg. Denne øjenskygge er nem at opbygge og tone ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter ik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3600524145910
Varenr.: 120828
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 240 Brown Abyss
-28%95 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 240 Brown Abyss billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick er en fyldig og cremet øjenskygge-stick som nemt og jævnt glider på dit øjenlåg. Formlen opbygges og tones nemt ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter ikke af, tværer ikke ud og bliver siddende hvor den skal i op til 16 timer*. Fyldig, cramet farve Glider nemt på huden Nem at opbygge og tone ud Nem påføring Tilgængelig i matte og glimtende nuancer Holder i 16 timer* Velegnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere Fuldend dit look med Paradise Big Deal Mascara, for kraftfuld volumen og længde! *Forbrugertest, 114 persone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsskygge
Størrelse: 240 Brown Abyss
0
Artikel nr.: AA839800
EAN: 3600524145910
Varenr.: B096452
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 240 Brown Abyss 1,4 g
97 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 240 Brown Abyss - 1,4 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Paradise Le Shadow Stick 240 Brown Abyss
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk55,98 kr55,98 krKøb
2Bangerhead DK95 kr95 krKøb
3Cocopanda DK97 kr97 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss i 180 dage. Laveste pris i perioden er 55,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 55,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 240 Brown Abyss de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202655,98 kr41,02 kr (42%)
30. maj 202697 kr41,02 kr (73%)
29. maj 202655,98 kr39,02 kr (41%)
27. maj 202695 kr2 kr (2%)
10. maj 202697 kr6 kr (6%)
9. maj 2026103 kr5 kr (5%)
8. maj 202698 kr7 kr (7%)
4. maj 2026105 kr6 kr (6%)
3. maj 202699 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026100 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret