Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve

L'Oréal ParisØjenskyggeEAN: 3600524144630
Pris fra 95 krtil 127 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,56 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 120 Magnetic Mauve
-30%95 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 120 Magnetic Mauve billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick er en fyldig og cremet øjenskygge-stick som nemt og jævnt glider på dit øjenlåg. Formlen opbygges og tones nemt ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter ikke af, tværer ikke ud og bliver siddende hvor den skal i op til 16 timer*. Fyldig, cramet farve Glider nemt på huden Nem at opbygge og tone ud Nem påføring Tilgængelig i matte og glimtende nuancer Holder i 16 timer* Velegnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere Fuldend dit look med Paradise Big Deal Mascara, for kraftfuld volumen og længde! *Forbrugertest, 114 persone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsskygge
0
Artikel nr.: AA839400
EAN: 3600524144630
Varenr.: B096451
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 120 Magnetic Mauve 1,4 g
103 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick - 120 Magnetic Mauve er en fyldig og cremet øjenskygge-stick, som glider nemt og jævnt på dit øjenlåg. Denne øjenskygge er nem at opbygge og tone ud, hvilket gør påføring hurtig og let. Formlen smitter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3600524144630
Varenr.: 120826
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 120 Magnetic Mauve - 1,4 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Paradise Le Shadow Stick 120 Magnetic Mauve
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK95 kr95 krKøb
2Cocopanda DK103 kr103 krKøb
3NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve i 180 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Paradise Le Shadow Stick 1.4 g - 120 Magnetic Mauve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202695 kr7 kr (7%)
29. maj 2026102 kr7 kr (7%)
27. maj 202695 kr7 kr (7%)
21. maj 2026102 kr9 kr (10%)
17. maj 202693 kr1 kr (1%)
16. maj 202694 kr8 kr (8%)
10. maj 2026102 kr8 kr (9%)
9. maj 202694 kr3 kr (3%)
8. maj 202697 kr5 kr (5%)
4. maj 2026102 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret