Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml

L'Oréal ParisHudplejeEAN: 3600524025519
Pris fra 135 krtil 213 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Filler 2.5 % Hyaluronic Acid+Caffeine Ey
135 kr
Til butik
L'Oréal Paris Revitalift Filler 2.5 % Hyaluronic Acid+Caffeine Ey billede

Produktinformation

Revitalisér huden omkring øjnene med L'Oréal Paris Revitalift Filler 2.5% Hyaluronic Acid + Caffeine Eye Serum.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Artikel nr.: AA406600
EAN: 3600524025519
Varenr.: 3230860
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml
169 kr
Til butik
L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml billede

Produktinformation

Effektiv øjenserum med hyaluronsyre og koffein L'Oréal Paris Filler Eye Serum leverer målrettet pleje til øjenområdet med 2,5% hyaluronsyre og koffein. Dette lette serum giver øjeblikkelig fugt og hjælper med at reducere synligheden af træthedstegn omkring øjnene. Hvorfor dette øjenserum er perfekt til din daglige rutine Indeholder 2,5% hyaluronsyre der giver intensiv fugt til den sarte hud omkring øjnene Koffein hjælper med at reducere synligheden af poser og mørke rande Let konsistens der absorberes hurtigt uden at efterlade fedtet følelse Praktisk pipette gør det nemt at dosere den rigtige mængde En pålidelig løsning til din daglige øjenpleje. Tilføj L'Oréal Paris Filler Eye Serum til dine skønhedsessentials.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenserum
Størrelse: 20 ml
Artikel nr.: 106320
EAN: 3600524025519
Varenr.: 106320
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris - Paris Revitalift Filler Eye Serum - 20ml
171 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Revitalift Filler Eye Serum 20 ml
-25%172,46 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Revitalift Filler Eye Serum for Normal Skin 20 ml
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Paris Revitalift Filler Eye Serum - 20 ml
213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK135 kr135 krKøb
2NordicFeel DK169 kr169 krKøb
3Proshop DK171 kr210 krKøb
4NiceHair.dk172,46 kr172,46 krKøb
5Lyko DK179 kr179 krKøb
6Teknikproffset DK213 kr262 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for L'Oréal Paris Filler Eye Serum 2.5% (Hyaluronic Acid + Caffeine) 20 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026135 kr36 kr (21%)
15. maj 2026171 kr1 kr (1%)
13. maj 2026170 kr1 kr (1%)
12. maj 2026169 kr33 kr (24%)
9. maj 2026136 kr5 kr (4%)
23. apr. 2026141 kr1,25 kr (1%)
21. apr. 2026139,75 kr1,25 kr (1%)
17. apr. 2026141 kr21,1 kr (13%)
14. apr. 2026162,1 kr8,9 kr (5%)
11. apr. 2026171 kr8,9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret