Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml

L'Oréal ParisHudpleje1.5% ren hyaluronsyreAnti-aging hudplejeEAN: 3600523873944

Anti-rynke serum med 1.5% ren hyaluronsyre der fugter intenst og reducerer synlige tegn på aldring. Hurtig absorption, ikke-fedtet finish. Læs mere

Pris fra 135 krtil 220 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 4. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Filler Serum 30 ml
135 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml
169 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Skin Expert Revitalift Filler Serum 30 ml
-25%172,46 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Filler 1.5% HA Serum
176 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Revitalift Filler 1.5% Hyalyronic Acid Serum 30 ml
179 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Revitalift Filler Serum Mod Rynker 30 Ml
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Revitalift Filler Serum 1,5% HA
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK135 kr135 krKøb
2NordicFeel DK169 kr169 krKøb
3NiceHair.dk172,46 kr172,46 krKøb
4Proshop DK176 kr215 krKøb
5Lyko DK179 kr179 krKøb
6Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
7Teknikproffset DK220 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Revitalift Filler 1.5% Hyaluronsyre Serum 30 ml

L'Oréal Paris

Anti-rynke serum med 1.5% ren hyaluronsyre der fugter intenst og reducerer synlige tegn på aldring. Hurtig absorption, ikke-fedtet finish.

• Anti-aging hudpleje
• 1.5% ren hyaluronsyre

Beskrivelse

L'Oréal Paris Revitalift Filler er et avanceret anti-rynke serum med 1.5% ren hyaluronsyre, specifikt udviklet til at levere dokumenteret anti-rynke effekt. Formlen kombinerer 0.5% Makro Hyaluronsyre der intensivt genhydrerer og glatter hudens overflade ved at tilbageholde 1000 gange sin vægt i vand, samt 1% Mikro Hyaluronsyre der trænger ind i hudens overfladelag for at udfylde rynker indefra. Serumet absorberes hurtigt med et ikke-fedtet finish, hvilket gør det perfekt under makeup. Testet under dermatologisk kontrol og velegnet til alle hudtyper. Efter bare én uges brug bliver huden mere spændstig og ser synligt yngre ud.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper
Tekstur:Hurtig absorption, ikke-fedtet
Volumen:30 ml
Anvendelse:2-3 dråber morgen og aften
Dermatologisk testet:Ja
Velegnet under makeup:Ja
Hyaluronsyre koncentration:1.5% ren hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge L'Oréal Revitalift Filler Serum?

Påfør 2-3 dråber morgen og aften på rent ansigt og hals, før din fugtighedscreme. Serumet kan bruges dagligt.

Kan serumet bruges under makeup?

Ja, serumet har en hurtig absorption og ikke-fedtet finish, hvilket gør det perfekt som base under makeup. Lad det trænge helt ind før påføring af makeup.

Er produktet velegnet til sensitiv hud?

Serumet er testet under dermatologisk kontrol og velegnet til alle hudtyper. Dog indeholder det parfume, så personer med meget sensitiv hud bør teste på en lille hudområde først.

Hvad er forskellen på Makro og Mikro Hyaluronsyre?

Makro Hyaluronsyre (0.5%) fugter hudens overflade intensivt, mens Mikro Hyaluronsyre (1%) trænger dybere ind for at udfylde rynker indefra og give en plumpende effekt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Filler Replumping Hyaluronic Serum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026135 kr34 kr (20%)
11. maj 2026169 kr34 kr (25%)
9. maj 2026135 kr6 kr (4%)
23. apr. 2026141 kr1,25 kr (1%)
22. apr. 2026139,75 kr1,25 kr (1%)
17. apr. 2026141 kr14 kr (9%)
16. apr. 2026155 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026153 kr23 kr (13%)
1. apr. 2026176 kr7 kr (4%)
25. mar. 2026169 kr27,2 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret