Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g

Pris fra 67,98 krtil 134 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66,02 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 220 Sand
-60%67,98 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 220 Sand billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation - 220 Sand er en **lækker foundation i pudderform**. Den er med fine selvklæbende pigmenter, som sætter sig fast på huden, og som giver en **holdbar dækning**, som holder hele dagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523951895
Varenr.: 90670
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder Sa
98 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g
129 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g billede

Produktinformation

Langvarig foundation med mat resultat hele dagen L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation giver dig en jævn og naturlig dækning med mat resultat, der holder i 24 timer. Dette praktiske pudder med SPF er beriget med fine pigmenter, der fanges af huden for en fejlfri finish uden at blive kageagtig, og er både sved- og vandresistent. Fordelene ved dette langvarige pudder 24-timers holdbarhed med mat og naturlig finish Sved-, vand-, varme- og fugtresistent formel Let at tone ud uden at blive kageagtig Tilgængelig i 16 nuancer for forskellige hudtoner Sådan bruger du foundation-pudderet Påfør foundation på huden og jævn ud med fingerspidserne, en makeupsvamp eller makeupbørste. En pålidelig løsning til hverdagsmakeup, der holder hele dagen. Læg L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 9 g
Artikel nr.: 90415
EAN: 3600523951895
Varenr.: 90415
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 22
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk67,98 kr67,98 krKøb
2Cocopanda DK98 kr98 krKøb
3NordicFeel DK129 kr129 krKøb
4Lyko DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 67,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 220 Neutral Undertone - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202667,98 kr30,02 kr (31%)
30. maj 202698 kr30,02 kr (44%)
29. maj 202667,98 kr30,02 kr (31%)
23. maj 202698 kr9 kr (10%)
20. maj 202689 kr4 kr (4%)
19. maj 202693 kr30 kr (24%)
18. maj 2026123 kr6 kr (5%)
11. maj 2026129 kr15 kr (13%)
30. apr. 2026114 kr24 kr (27%)
24. apr. 202690 kr22 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret