Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g

Pris fra 102 krtil 134 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 12. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder 1
102 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder 1 billede

Produktinformation

Oplev Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder fra L'Oréal Paris. Denne pudderfoundation dækker og matterer som en flydende foundation, og giver en mat hud, uden at blive «kaget».

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: AA187500
EAN: 3600523951741
Varenr.: 3208581
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 180 Rose Sand
-25%127,46 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 180 Rose Sand billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation - 180 Rose Sand er en **lækker foundation i pudderform**. Den er med fine selvklæbende pigmenter, som sætter sig fast på huden, og som giver en **holdbar dækning**, som holder hele

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523951741
Varenr.: 90669
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g
129 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g billede

Produktinformation

Langvarig dækning med mat resultat hele dagen L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation er en praktisk pudder foundation, der giver dækkende foundation med mat resultat i op til 24 timer. Denne makeup base indeholder fine pigmenter, der giver en naturlig og glansfri finish uden at blive kageagtig, perfekt til daglig brug. Fordelene ved denne pudder foundation 24-timers holdbarhed, der tåler sved, vand og fugt Mat resultat, der ikke smudser i løbet af dagen Let at påføre og tone ud for naturlig dækning Tilgængelig i 16 nuancer til forskellige hudtoner Sådan bruger du pudder foundationen Påfør foundation på huden og jævn ud med fingerspidserne, en makeup svamp eller makeup børste. En pålidelig løsning til din daglige makeup rutine. Tilføj L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation til dine essentials.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 9 g
Artikel nr.: 90414
EAN: 3600523951741
Varenr.: 90414
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 18
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK102 kr102 krKøb
2NiceHair.dk127,46 kr127,46 krKøb
3NordicFeel DK129 kr129 krKøb
4Lyko DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89,6 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 180 Neutral Undertone - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026102 kr4 kr (4%)
19. maj 202698 kr25 kr (20%)
18. maj 2026123 kr1 kr (1%)
14. maj 2026124 kr5 kr (4%)
12. maj 2026129 kr
11. maj 2026128,36 kr14,36 kr (13%)
30. apr. 2026114 kr12 kr (12%)
24. apr. 2026102 kr12 kr (11%)
22. apr. 2026114 kr5 kr (5%)
19. apr. 2026109 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret