Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g

Pris fra 79 krtil 134 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L´Oreal infaillible 24h foundation in a powder 200 golden sand 9g
79 kr
Til butik
L´Oreal infaillible 24h foundation in a powder 200 golden sand 9g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 3600523951840
Varenr.: 3600523951840
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder 2
89 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 200 Golden Sand
-25%127,46 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 200 Golden Sand billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation - 200 Golden Sand er en **lækker foundation i pudderform**. Den er med fine selvklæbende pigmenter, som sætter sig fast på huden, og som giver en **holdbar dækning**, som holder hel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523951840
Varenr.: 96816
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g
129 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 20
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix79 kr79 krKøb
2Cocopanda DK89 kr89 krKøb
3NiceHair.dk127,46 kr127,46 krKøb
4NordicFeel DK129 kr129 krKøb
5Lyko DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 200 Neutral Undertone - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202679 kr50 kr (39%)
17. maj 2026129 kr50 kr (63%)
3. maj 202679 kr49 kr (38%)
1. maj 2026128 kr49 kr (62%)
16. apr. 202679 kr40 kr (34%)
15. apr. 2026119 kr40 kr (51%)
9. mar. 202679 kr15 kr (16%)
8. mar. 202694 kr15 kr (19%)
26. feb. 202679 kr15,6 kr (16%)
25. feb. 202694,6 kr15,6 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret