Gå til hovedindhold

Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total)

LogitechHøjttalereEAN: 5099206024823
Pris fra 997 krtil 1.486 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 972 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 997 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem
997 kr
Til butik
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem billede

Produktinformation

Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 watt (Total)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 980-000403
EAN: 5099206024823
Varenr.: 61792
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Z623 - 2.1 Kanal - Sort
1.036 kr
Til butik
Logitech Z623 - 2.1 Kanal - Sort billede

Produktinformation

Højttalersystem, til PC, 2.1-kanal, 200 watt (total), sort Logitech Speaker System Z623. Storartet og kraftig 2.1-lyd. THX-certifikatet er din garant for kvalitet du kan stole på - højtalerne lever op til høje standarder for at fortjene THX-godkendelsen. Du kan både høre og mærke den tordnende lyd der med en samlet effekt på 200 watt (RMS) gør spil, film og musik mere levende.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: 980-000403
EAN: 5099206024823
Varenr.: 2229844
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total)
1.065 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Z623 PC Højttalere
1.142 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem
1.279 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem - GEEKD.dk
1.349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalersæt 2.1 Logitech Z623 - kraftig PC lyd
1.349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalersæt 2.1 Logitech Z623 - kraftig PC lyd
1.369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Z-623
1.399 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech SPEAKER SYSTEM Z623
-23%1.486 kr
Før 1.929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK997 kr997 krKøb
2Proshop DK1.036 kr1.036 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.065 kr1.134 krKøb
4Komplett DK1.142 kr1.142 krKøb
5Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
6Geekd1.349 kr1.349 krKøb
7Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
8Vivas DK1.369 kr1.458 krKøb
9Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
10Teknikproffset DK1.486 kr1.565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 935 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.022 kr.

Den nuværende pris på 997 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Logitech Z-623 - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 200 Watt (Total) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026997 kr85 kr (8%)
15. maj 20261.082 kr11 kr (1%)
9. maj 20261.093 kr10 kr (1%)
8. maj 20261.083 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.091 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.083 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.091 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.092 kr6 kr (1%)
29. apr. 20261.098 kr11 kr (1%)
26. apr. 20261.109 kr117 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret