Gå til hovedindhold

Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå

LogitechHøjttalereEAN: 5099206093263
Pris fra 671 krtil 949 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 637 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 671 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Z407 2.1-kanal Højttalersystem Grå
671 kr
Til butik
Logitech Z407 2.1-kanal Højttalersystem Grå billede

Produktinformation

Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 watt (Total) - grafitgrå

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 980-001348
EAN: 5099206093263
Varenr.: 996574966
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå
677 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Z407 - 2.1 Kanal - Grå
677 kr
Til butik
Logitech Z407 - 2.1 Kanal - Grå billede

Produktinformation

Højttalersystem, til PC, 2.1-kanal, 40 Watt (Total), sort Brug drejeknappen for at få fantastisk lyd til din stationære computer med Z407 Bluetooth computerhøjtalere. Få intens lyd via Bluetooth, mikro-USB og 3,5 mm indgange. Nedadvendt subwoofer giver "boom" til din lyd, mens digital signalbehandling holder klarhed på tværs af lydspektret. Placer højtalerne som du vil, og kontroller det hele med den trådløse kontrolknap.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: 980-001348
EAN: 5099206093263
Varenr.: 2879323
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Z407 Antracit Kabel & Trådlös 40 W
-25%746 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC højttalere Logitech Z407 2.1-kanal - grafitgrå
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC højttalere Logitech Z407 2.1-kanal - grafitgrå
-3%769 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Z407 Bluetooth PC Højttalere
809 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - Z407 Computer Højttalere Med Subwoofer Og Bluetooth Tilslutning - Graphite - GEEKD.dk
822 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Z407 2.1-kanal Højttalersystem Grå
829 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Z-407 Bluetooth 2.1
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK671 kr671 krKøb
2CS MEGASTORE DK677 kr716 krKøb
3Proshop DK677 kr716 krKøb
4Teknikproffset DK746 kr805 krKøb
5Boligcenter DK749 kr749 krKøb
6Vivas DK769 kr838 krKøb
7Komplett DK809 kr809 krKøb
8Geekd822 kr822 krKøb
9Ultrashop829 kr829 krKøb
10Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå i 185 dage. Laveste pris i perioden er 637 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 653 kr.

Den nuværende pris på 671 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Logitech Z407 - Android Edition - højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 40 Watt (Total) - grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026671 kr21 kr (3%)
19. maj 2026650 kr23 kr (3%)
18. maj 2026673 kr6 kr (1%)
12. maj 2026667 kr1 kr (0%)
10. maj 2026666 kr1 kr (0%)
9. maj 2026665 kr7 kr (1%)
8. maj 2026658 kr21 kr (3%)
6. maj 2026637 kr13 kr (2%)
28. apr. 2026650 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026654 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret