Gå til hovedindhold

Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206059481
Pris fra 378 krtil 509 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Tjekkisk
378 kr
Til butik
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Tjekkisk billede

Produktinformation

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - tjekkisk - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-007151
EAN: 5099206059481
Varenr.: 989816526
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort
449 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech K400 Plus trådløst touch-tastatur - sort
489 kr
Til butik
Logitech K400 Plus trådløst touch-tastatur - sort billede

Produktinformation

Trådløst tastatur med touchpad til stuen og hjemmekontoretLogitech K400 Plus gør det nemt at styre pc, smart tv-boks eller mediecenter fra sofaen. Det kompakte mini-tastatur kombinerer skrivekomfort med en integreret touchpad, så du kan navigere uden mus. Den trådløse forbindelse via RF på 2,4 GHz giver op til 10 m rækkevidde, og dedikerede multimedietaster gør det hurtigt at justere lyd og afspilning.Praktisk, enkelt og klar til brugTastaturet er lige til at tilslutte med den medfølgende USB Type‑A modtager. Det leveres med batterier, så du kan komme i gang med det samme. De stille taster har genvejsknapper, on/off-knap og et indbygget touchpad på 7,6 × 4,7 cm for præcis pegestyring.Design og kompatibilitetK400 Plus er sort, monokromt og lige i stilen uden bagbelysning eller håndledsstøtte - perfekt til enkel og pålidelig brug. Understøtter Windows, Android og ChromeOS.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mFormfaktor: Mini, lige tastaturlayoutPegeredskab: Touchpad, 7,6 × 4,7 cmTastelivscyklus: 5 mio. anslagHurtigtaster: JaStrøm: 2 × AA alkaline, ca. 18 måneders levetidMål (B × D × H): 35,43 × 2,35 × 13,99 cmVægt: 390 gModtager: USB Type‑A, inkluderetUnderstøttede systemer: Windows, Android, ChromeOSFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.53g
EAN: 5099206059481
Varenr.: 2090340
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K400 Plus trådløst touch-tastatur - sort
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK378 kr378 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort i 155 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Tjekkisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026378 kr4 kr (1%)
14. maj 2026374 kr1 kr (0%)
5. maj 2026373 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026372 kr81 kr (18%)
16. apr. 2026453 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026448 kr74 kr (20%)
3. apr. 2026374 kr79 kr (17%)
2. apr. 2026453 kr5 kr (1%)
30. mar. 2026448 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026453 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret