Gå til hovedindhold

Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206059382
Pris fra 279 krtil 650 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Nordisk - Sort
279 kr
Til butik
Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur med indbygget touchpad, uden numpad, 3 multifunktionstaster, trådløs 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, op til 18 måneders batterilevetid (2 x AA), sort, nordisk layout Nyd godt af at du kan styre den tv-tilsluttede computer mens du slapper af med Logitech Wireless Touch K400 Plus. Se video, surf på internettet og chat med vennerne - fra din sofa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-007141
EAN: 5099206059382
Varenr.: 2521339
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Nordisk
280 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech K400 Plus (Dark Grey)
285 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort
304 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech K400 Wireless Touch Keyboard Plus
332 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Touch K400 Plus Trådløs Nordisk
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur - Logitech K400 Plus med touchpad (Nordisk, sort)
339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur - Logitech K400 Plus med touchpad (Nordisk, sort)
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech K400 Plus tangentbord RF Trådlös QWERTY Nordiska språk Svart
-24%364 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Nordisk
389 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
K400 Plus Wireless Touch Keyboard, Dark (Nordic)
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK279 kr318 krKøb
2CompuMail DK280 kr280 krKøb
3Komplett DK285 kr285 krKøb
4CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
5Tonerland.dk332 kr332 krKøb
6Dustin DK336 kr422,25 krKøb
7Boligcenter DK339 kr339 krKøb
8Vivas DK359 kr428 krKøb
9Teknikproffset DK364 kr413 krKøb
10Ultrashop389 kr389 krKøb
11HUMA.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Logitech® | Wireless Touch Keyboard K400 Plus - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026279 kr10 kr (4%)
14. maj 2026269 kr1 kr (0%)
6. maj 2026268 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026269 kr10 kr (4%)
25. jan. 2026279 kr23 kr (9%)
24. jan. 2026256 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026259 kr3 kr (1%)
22. jan. 2026262 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026265 kr14 kr (5%)
7. jan. 2026279 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret