Gå til hovedindhold

Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå

LogitechTastaturerEAN: 5099206117273
Pris fra 438 krtil 849 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 411 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wave Keys Tastatur Pressestempel Trådløs Tysk
438 kr
Til butik
Logitech Wave Keys Tastatur Pressestempel Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Ergo Series - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012283
EAN: 5099206117273
Varenr.: 1001685100
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå
494 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wave Keys keyboard RF
849 kr
Til butik
Logitech Wave Keys keyboard RF billede

Produktinformation

Logitech Wave Keys Keyboard RF Oplev en ny standard inden for komfort og produktivitet med Logitech Wave Keys Keyboard RF. Dette ergonomisk designede tastatur er skabt til at give dig en mere naturlig skrivetilstand, hvilket reducerer træthed under lange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206117273
Varenr.: 88175

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK438 kr438 krKøb
2Proshop DK494 kr533 krKøb
3Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 560 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Logitech Wave Keys - keyboard - QWERTZ - German - graphite - Tastatur - Tysk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026438 kr20 kr (4%)
28. maj 2026458 kr36 kr (7%)
20. maj 2026494 kr38 kr (7%)
14. maj 2026532 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026533 kr8 kr (2%)
16. apr. 2026525 kr8 kr (2%)
13. apr. 2026533 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026525 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026519 kr45 kr (8%)
26. mar. 2026564 kr80 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret