Gå til hovedindhold

Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206117488
Pris fra 509 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk tastatur Logitech Ergo Series Wave Keys for Business - trådløs, grafit
-7%509 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergonomisk tastatur Logitech Ergo Series Wave Keys for Business - trådløs, grafit billede

Produktinformation

Logitech Ergo Series Wave Keys for Business - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - grafitErgonomisk tastatur med wave-design og polstret håndledsstøtte til komfort hele dagen.FÅ EN LYKKELIGERE ARBEJDSSTYRKEArbejd komfortabelt hele dagen med et brugervenligt ergonomisk tastatur, der har et bølget design og polstret håndledsstøtte. Wave Keys for Business er nem at implementere og markerer alle kasser for it – sikkerhed, global tilgængelighed, kompatibilitet og bæredygtighedVigtigste funktionerUnderstøtter trivslen med et ergonomisk tastatur, der forbedrer medarbejdernes komfort på arbejdet – uden at gå på kompromis med effektiviteten. Det bølgede design og den polstrede håndledsstøtte med memoryskum sætter håndled og underarme i en mere naturlig og afslappet position for at gøre indtastningen flydende og nemBæredygtighedLogitech har forpligtet sig til at skabe en mere bæredygtig verden. Vi arbejder aktivt på at minimere vores miljømæssige fodaftryk og fremskynde tempoet i sociale forandringerGenereltBredde: 37.6 cmDybde: 21.9 cmEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: Tastatur - ergonomiskGrænseflade: Bluetooth 5.1 LEHåndledsstøtte: JaHøjde: 3.05 cmMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Placering og layout: QWERTYTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerType: TrådløsVægt: 750 gEkspansion / KonnektivitetInterface: USB-ADiverseFarve: GrafitOverensstemmelsesstandar...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.96g
EAN: 5099206117488
Varenr.: 1813438
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Ergo Series Wave Keys for Business Tastatur Trådløs
515 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort
518 kr
Til butik
Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: fuld størrelse, trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, batteri: 2 x AAA, batterilevetid: op til 36 måneder, håndledsstøtte, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logi Options+ , farve: sort. - Mærk bølgen for arbejdsdage, der ikke er så hårde ved dig Wave Keys trådløse ergonomiske tastatur er formet til at føles øjeblikkeligt velkendt og holde dig til at skrive hele dagen i en naturlig position. Polstret håndledsstøtte med memoryskum giver dine håndled mere støtte hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012332
EAN: 5099206117488
Varenr.: 3198248
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk tastatur Logitech Ergo Series Wave Keys for Business - trådløs, grafit
-7%529 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Ergo Series Wave Keys for Business Tastatur Trådløs
539 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Wave Keys For Business Trådløs Nordisk
599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Wave Keys for Business – trådløst tastatur, grafit
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK509 kr509 krKøb
2CompuMail DK515 kr515 krKøb
3Proshop DK518 kr557 krKøb
4Vivas DK529 kr598 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb
6Dustin DK599 kr685,25 krKøb
7Teknikproffset DK619 kr678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort i 146 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Logitech Wave Keys for Business - Graphite - ND - Ergonomisk tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026509 kr55 kr (12%)
12. maj 2026454 kr5 kr (1%)
10. maj 2026449 kr19 kr (4%)
7. maj 2026430 kr10 kr (2%)
6. maj 2026420 kr8 kr (2%)
23. apr. 2026412 kr13 kr (3%)
2. apr. 2026425 kr13 kr (3%)
18. mar. 2026412 kr3 kr (1%)
14. mar. 2026409 kr3 kr (1%)
26. feb. 2026412 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret