Gå til hovedindhold

Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk

LogitechElektronikEAN: 5099206069732
Pris fra 413 krtil 813,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 400,44 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk
413 kr
Til butik
Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk billede

Produktinformation

Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-008340
EAN: 5099206069732
Varenr.: 992469840
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk
413 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Universal Folio Keyboard - Tastatur & Folio sæt - Sort
413 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til tablet - Logitech Universal Folio 9-10" trådløs nordisk
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til tablet - Logitech Universal Folio 9-10" trådløs nordisk
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk
489 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Universal Folio Nordisk Sort
549 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Universal Folio med tastatur, 10" – Sort (Nordisk)
564 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Logitech 10" Universal Folio
813,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK413 kr413 krKøb
2CS MEGASTORE DK413 kr452 krKøb
3Proshop DK413 kr452 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr548 krKøb
6Ultrashop489 kr489 krKøb
7Dustin DK549 kr635,25 krKøb
8Teknikproffset DK564 kr623 krKøb
9Hertels Boresko813,44 kr813,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 388 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Logitech Universal Folio for 9-10 inch Tablets - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth 3.0 - Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026413 kr3 kr (1%)
26. maj 2026410 kr3 kr (1%)
24. maj 2026413 kr6 kr (1%)
23. maj 2026419 kr2 kr (0%)
22. maj 2026421 kr2 kr (0%)
21. maj 2026419 kr2 kr (0%)
20. maj 2026421 kr2 kr (0%)
16. maj 2026419 kr7 kr (2%)
3. maj 2026412 kr4 kr (1%)
1. maj 2026408 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret