Gå til hovedindhold

Universal Electronics One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar

Universal ElectronicsElektronikEAN: 8716184065880
Pris fra 258 krtil 261 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 26. apr.

Sammenlign priser på One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All WM 5320 Mount 15kg Projektor
258 kr
Til butik
One For All WM 5320 Mount 15kg Projektor billede

Produktinformation

One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: WM5320
EAN: 8716184065880
Varenr.: 995584285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar
261 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Universal Electronics One For All WM 5320
261 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK258 kr258 krKøb
2CS MEGASTORE DK261 kr300 krKøb
3Proshop DK261 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for One For All WM 5320 - Beslag - for projektor - loftsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026258 kr1 kr (0%)
20. maj 2026257 kr1 kr (0%)
18. maj 2026258 kr9 kr (3%)
17. maj 2026267 kr42 kr (14%)
14. maj 2026309 kr48 kr (18%)
13. maj 2026261 kr1 kr (0%)
10. maj 2026260 kr3 kr (1%)
7. maj 2026257 kr2 kr (1%)
6. maj 2026259 kr3 kr (1%)
5. maj 2026256 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret