Gå til hovedindhold

Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk

LogitechElektronikEAN: 5099206069732
Pris fra 426 krtil 813,44 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 387,44 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 426 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Universal Folio Keyboard - Tastatur & Folio sæt - Sort
426 kr
Til butik
Logitech Universal Folio Keyboard - Tastatur & Folio sæt - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og folio-kasse, trådløs, Bluetooth 3.0, Dansk/Finsk/Norsk/Svensk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-008340
EAN: 5099206069732
Varenr.: 2595274
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk
489 kr
Til butik
Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk billede

Produktinformation

Logitech Universal Folio til 9" Tablets Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Logitech Universal Folio for 9" Tablets. Dette tastatur og folio-kasse er designet til at beskytte din tablet samtidig med at det giver en komfortabel skr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: iPad & Tablet
EAN: 5099206069732
Varenr.: 108447
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Universal Folio Nordisk Sort
549 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Universal Folio med tastatur, 10" – Sort (Nordisk)
636 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Logitech 10" Universal Folio
813,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK426 kr465 krKøb
2Ultrashop489 kr489 krKøb
3Dustin DK549 kr635,25 krKøb
4Teknikproffset DK636 kr695 krKøb
5Hertels Boresko813,44 kr813,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 388 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 426 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 426 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Logitech Universal Folio for 9- Tablets Tastatur og folio-kasse Trådløs Dansk/Finsk/Norsk/Svensk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026426 kr14 kr (3%)
1. jun. 2026412 kr14 kr (3%)
31. maj 2026426 kr16 kr (4%)
29. maj 2026410 kr3 kr (1%)
27. maj 2026413 kr3 kr (1%)
26. maj 2026410 kr3 kr (1%)
24. maj 2026413 kr6 kr (1%)
23. maj 2026419 kr2 kr (0%)
22. maj 2026421 kr2 kr (0%)
21. maj 2026419 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret