Gå til hovedindhold

Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus

LogitechEAN: 5099206134690
Pris fra 440 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Comfort Plus M850 L for Business Optisk Trådløs Grå
440 kr
Til butik
Logitech Signature Comfort Plus M850 L for Business Optisk Trådløs Grå billede

Produktinformation

Logitech Signature Comfort Plus M850 L for Business - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-C modtager

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007704
EAN: 5099206134690
Varenr.: 1004280176
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå
449 kr
Til butik
Logitech Signature Comfort Plus M850 L - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå billede

Produktinformation

Trådløs Kontormus, trådløs teknologi: Bluetooth x, batteri: 1x AA , batterilevetid (op til): 24 måneder, optisk sensor 400 - 4000 dpi (med justerbar dpi knap), 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 160 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Logi Options+, grå - Mød Signature Comfort Plus M850 L: Logitechs første mus med en håndfladestøtte for et blødt sted under din hånd. Nyd behagelige sidegreb, stille klik, SmartWheel rulning og ubesværet Bluetooth-parring. Opret trådløs forbindelse problemfrit til Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS og Android, og nyd op til 24 måneders batterilevetid. Logitechs første mus med håndfladestøtte: Den indbyggede håndfladestøtte på den konturerede mus giver dig et behageligt sted til hånden, så lange arbejdstimer føles lidt mere komfortable Føl en naturlig, sikker pasform: Formet til højrehåndede brugere med de fleste håndstørrelser hjælper denne komfortable mus med behagelige sidegreb dig med at forblive afslappet og have kontrollen, time efter time Rul hurtigere, bevar fokus: Rul linje for linje eller sus gennem sider med SmartWheel; stille klik reducerer støj i delte kontorer eller hjemmekontorer Gør den til din egen: Tilpasningsbare knapper via Logi Options+ tilpasser sig dine opgaver og hjælper dig med at gøre mere; i appen kan du øge produktiviteten på tværs af apps, justere DPI-niveauer og personliggøre din arbejdsgang. Enkle forbindelser: Tilslut denne mus til flere enheder med Bluetooth-parring, og skift derefter øjeblikkeligt mellem op til 3 enheder med Easy- Switch-bare et tryk, ingen dongle nødvendig; perfekt til multitasking Strøm, der bare bliver ved: Logitech Signature Comfort M850 L trådløs Bluetooth-mus holder strøm i op til 24 måneder-ingen konstante batteriskift Fungerer på næsten alle platforme: Kompatibel med Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS og Android; én mus til alle dine enheder og bordopsætninger Designet med bæredygtighed for øje: Plastdelene i Signature Comfort Plus M850 L er fremstillet med mindst 49% genanvendt plast fra forbrugeraffald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007704
EAN: 5099206134690
Varenr.: 3460063
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
499 kr
Til butik
Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus billede

Produktinformation

Skulpteret ergonomisk form med blød håndfladestøtte og gummigreb på siderne SmartWheel scroller linje for linje eller med hurtige svip for effektiv navigation Silent Touch reducerer klikstøj med 90 %, ideel til stille arbejdsområder Opret forbindelse via Logi Bolt‑modtager eller Bluetooth, skift mellem 3 enheder 4000 dpi optisk sensor, 24 måneders AA‑batteri, 4 programmerbare knapper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Standardmus
Artikel nr.: 910-007704
EAN: 5099206134690
Varenr.: 5020088922

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK440 kr440 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3Dustin DK499 kr585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus i 8 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Logitech Signature Comfort Plus M850 L For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026440 kr9 kr (2%)
27. maj 2026449 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret