Gå til hovedindhold

Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite

LogitechTastaturerEAN: 5099206115606
Pris fra 363 krtil 539 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 352 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International
363 kr
Til butik
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonal grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012239
EAN: 5099206115606
Varenr.: 1001630411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Pebble 2 Combo - Tastatur & Mus sæt - Universal - Grå
512 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite
-2%519 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite billede

Produktinformation

Trådløst tastatur med mus til arbejde og studieSkab et ryddeligt skrivebord med dette kompakte sæt fra Logitech. Det mini‑størrede tastatur i farven Graphite har lave taster med sakseswitch og stille nedslag, så du kan skrive behageligt i længere tid - hjemme, på kontoret eller på farten. Den medfølgende mus er ambidextrisk med præcis optisk sporing og op til 4.000 DPI, så du navigerer let i dokumenter og på nettet.Fleksibel tilslutning og multi‑deviceKobl sættet til via RF USB‑nano modtager eller Bluetooth Low Energy og skift mellem enheder efter behov. Rækkevidden er op til 10 m, og sættet understøtter Windows, macOS, ChromeOS, Linux samt udvalgte mobile systemer, så du får en universel løsning til din hverdag.Lang batteritid og kompakt designTastaturet drives af 2 × AAA‑batterier med op til 36 måneders levetid, mens musen bruger 1 × AA med op til 24 måneder. Med tænd/sluk‑knapper på begge enheder, LED‑indikatorer og lav vægt er sættet skabt til at holde - og nemt at have med.Tilslutning: RF trådløs + Bluetooth Low EnergyTrådløs rækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTY, US InternationalTastaturtype: Mini, lige layout, lavprofil taster (sakseswitch)Tastevandring: 1,5 mm; aktueringskraft: 60 gBaggrundslys: NejNumpad: NejDimensioner tastatur (B × D × H): 27,9 × 12,4 × 1,6 cmVægt tastatur: 415 gMus: Optisk, 3 knapper, rullehjul, 4.000 DPIMustracking: 20 ips; acceleration maks.: 10 G; svartid: 8 msForm: AmbidextriskDimensioner mus (B × D × H): 5,87 × 10,67 × 2,662 cmVægt mus: 76 gStrøm: Tastatur 2 × AAA alkalisk (medfølger), mus 1 × AA alkalisk (medfølger)Kompatibilitet: Windows 10/11, macOS 11/12/13, ChromeOS, Linux, Android 9–13, iOS 14–16, iPadOSPakkens indhold: Tastatur og mus (2 produkter), USB Type‑A nano‑modtager, bat...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.68g
EAN: 5099206115606
Varenr.: 1984282
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite
-2%539 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK363 kr363 krKøb
2Proshop DK512 kr551 krKøb
3Boligcenter DK519 kr519 krKøb
4Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite

PriceData har fulgt prisen på Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite i 180 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 409 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Trådløst tastatur med mus Logitech - RF + Bluetooth, US International, Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026363 kr11 kr (3%)
15. apr. 2026352 kr11 kr (3%)
14. apr. 2026363 kr10 kr (3%)
13. apr. 2026353 kr10 kr (3%)
8. mar. 2026363 kr19 kr (6%)
28. feb. 2026344 kr19 kr (5%)
11. feb. 2026363 kr5 kr (1%)
6. feb. 2026358 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026359 kr100 kr (22%)
28. jan. 2026459 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret