Gå til hovedindhold

Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206079922
Pris fra 457 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 379 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 457 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK545 Advanced Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
457 kr
Til butik
Logitech MK545 Advanced Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MK545 Advanced - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-008923
EAN: 5099206079922
Varenr.: 993529000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
491 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK545 Advanced Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
589 kr
Til butik
Logitech MK545 Advanced Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MK545 Advanced Tastatur og Mus-sæt Trådløs Oplev den perfekte kombination af komfort og funktionalitet med Logitech MK545 Advanced. Dette trådløse tastatur- og mus-sæt er designet til at forbedre din produktivitet og arbejdsoplevelse. Tastaturet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206079922
Varenr.: 64258
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech MK545 Advanced
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech MK545 Advanced
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK457 kr457 krKøb
2Proshop DK491 kr530 krKøb
3Ultrashop589 kr589 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 604 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 473 kr.

Den nuværende pris på 457 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Logitech MK545 Adv Keybrd&Mouse US Intl - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026457 kr2 kr (0%)
23. maj 2026455 kr2 kr (0%)
22. maj 2026457 kr2 kr (0%)
17. maj 2026455 kr2 kr (0%)
16. maj 2026457 kr2 kr (0%)
15. maj 2026455 kr54 kr (11%)
4. maj 2026509 kr1 kr (0%)
3. maj 2026508 kr76 kr (13%)
2. maj 2026584 kr91 kr (18%)
1. maj 2026493 kr50 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret