Gå til hovedindhold

Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206063983
Pris fra 275 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tjekkisk
275 kr
Til butik
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tjekkisk billede

Produktinformation

Logitech MK235 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - tjekkisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-007933
EAN: 5099206063983
Varenr.: 990141863
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort
336 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK235 - grå, CZ-layout
369 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MK235 - grå, CZ-layout billede

Produktinformation

Trådløst tastatur og mus til hverdag og hjemmekontorLogitech MK235 er et pålideligt sæt med fuldt tastatur i fuld størrelse og optisk mus, der gør det nemt at arbejde, studere og surfe. Den stabile 2,4 GHz RF-forbindelse giver fri bevægelighed i op til 10 m trådløs rækkevidde, så du kan placere sættet, hvor det passer dig. Tastaturet er lige, har justerbar højde og numerisk tastatur - perfekt til talindtastning og daglige opgaver.Designet til problemfri brugTastaturet er spildafvisende op til 60 ml og bygget til langvarig anvendelse med taster testet til 5 millioner tegn. Sættet leveres inkl. nano USB-modtager og batterier, så du kan komme i gang med det samme. Musen har 3 knapper og rullehjul med præcis optisk sporing - ideel til både arbejde og fritid.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastatur: Fuld størrelse, CZ QWERTZ, 15 genvejstaster, numerisk tastaturSpildafvisning: Op til 60 mlJusterbar højde: JaBagbelysning: NejFarve: Grå, monokromTastaturets mål (H × B × D): 2,05 × 43,55 × 13,75 cmTastaturets vægt: 0,475 kgMusens mål (B × D × H): 6,15 × 9,77 × 3,52 cmMusens vægt: 70,5 gModtager: Nano USB Type‑A (14,4 × 6,6 × 18,7 mm), 2 gKompatibilitet: Windows, Mac OS X 10.8/10.9, Linux, ChromeOSStrøm (tastatur): 2× AAA alkaline, levetid op til 36 månederStrøm (mus): 1× AA alkaline, levetid op til 12 månederAntal understøttede batterier: 6Pakkens vægt/mål: 720 g; 142 × 41 mm (B × H)...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.68g
EAN: 5099206063983
Varenr.: 1904592
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK235 - grå, CZ-layout
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK275 kr275 krKøb
2Proshop DK336 kr375 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort i 158 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026275 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026272 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026273 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026272 kr8 kr (3%)
6. mar. 2026264 kr8 kr (3%)
17. feb. 2026272 kr9 kr (3%)
25. jan. 2026263 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026264 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026263 kr221 kr (46%)
8. jan. 2026484 kr213 kr (79%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret