Gå til hovedindhold

Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097094
Pris fra 823 krtil 1.129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 306 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 785 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 823 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech ERGO K860 Split for Business Tastatur Trådløs Nordic
823 kr
Til butik
Logitech ERGO K860 Split for Business Tastatur Trådløs Nordic billede

Produktinformation

Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010348
EAN: 5099206097094
Varenr.: 999391202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit
829 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech ERGO K860 for Business - Tastatur - Nordisk - Sort
831 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Ergo K860 For Business Trådløs Nordisk
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech ERGO K860 Split for Business Tastatur Trådløs Nordic
1.099 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOGITECH ERGO K860 Business Trådløst Tastatur, Nordic 5099206097094 Modsvarer: N/A
1.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK823 kr823 krKøb
2CS MEGASTORE DK829 kr868 krKøb
3Proshop DK831 kr870 krKøb
4Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
5Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
6InkClub DK1.129 kr1.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit i 118 dage. Laveste pris i perioden er 767 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 823 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Ergo Series ERGO K860 for Business - Tastatur - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - QWERTY - Pan Nordic - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026823 kr32 kr (4%)
30. maj 2026791 kr38 kr (5%)
29. maj 2026829 kr38 kr (5%)
27. maj 2026791 kr7 kr (1%)
26. maj 2026798 kr9 kr (1%)
24. maj 2026789 kr6 kr (1%)
23. maj 2026795 kr8 kr (1%)
19. maj 2026787 kr6 kr (1%)
18. maj 2026793 kr1 kr (0%)
17. maj 2026794 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret