Gå til hovedindhold

Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white)

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206113275
Pris fra 273 krtil 357 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Brio 100 - Off-White
273 kr
Til butik
Logitech Brio 100 - Off-White billede

Produktinformation

Kontor webcam, opløsning op til 2 MP / 1920 x 1080 Pixels, opdaterings frekvens op til 30 Hz/FPS, synsfelt (FOV) 58°, med en indbygget mikrofon, PC forbindelse: USB-A, monterings muligheder: klips / fod, kompatibilitet: Windows / MacOS, farve: hvid. - Bedre møder med Brio 100 - et enkelt og prisvenligt webcam, der giver dig mulighed for at dig fra din bedste side under videosamtaler. Fuld HD 1080p opløsning og automatisk lysbalance bringer klarhed og lysstyrke til dine opkald, så du ser bedst ud. Lyd bedre med en indbygget mikrofon, og få fuld privatliv med en integreret linse dække.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
Artikel nr.: 960-001617
EAN: 5099206113275
Varenr.: 3184391
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white)
273 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BRIO 100 1920 x 1080 Webcam
349 kr
Til butik
Logitech BRIO 100 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Logitech BRIO 100 1920 x 1080 Webcam Oplev krystalklar video med Logitech BRIO 100, et fortrådet webcam designet til at levere en fantastisk billedkvalitet med en opløsning på 1920 x 1080. Med avanceret lysjusteringsteknologi tilpasser dette webcam sig au...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webkameraer (Streaming)
EAN: 5099206113275
Varenr.: 59904
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Brio 100 Full HD Webcam, Off-white
357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK273 kr312 krKøb
2Komplett DK273 kr273 krKøb
3Ultrashop349 kr349 krKøb
4Teknikproffset DK357 kr406 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 328 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Logitech Brio 100 Full HD webkamera (off-white) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026273 kr3 kr (1%)
19. maj 2026270 kr13 kr (5%)
18. maj 2026283 kr3 kr (1%)
17. maj 2026286 kr4 kr (1%)
16. maj 2026290 kr17 kr (6%)
17. apr. 2026273 kr6 kr (2%)
16. apr. 2026279 kr8 kr (3%)
15. apr. 2026287 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026284 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026287 kr19 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret