Gå til hovedindhold

Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206106161
Pris fra 388 krtil 624 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam
388 kr
Til butik
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - audio - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 960-001469
EAN: 5099206106161
Varenr.: 1001007778
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam
499 kr
Til butik
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam Fortrådet Oplev krystalklar videokvalitet med Logitech BRIO 305, et fortrådet webcam med en imponerende opløsning på 1920 x 1080. Uanset om du deltager i videomøder, streamer eller optager indhold, sikrer dette webcam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
EAN: 5099206106161
Varenr.: 62261
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam Fortrådet - GEEKD.dk
520 kr
Til butik
Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam Fortrådet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Få en enestående videokommunikationsoplevelse med Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam Logitech BRIO 305 1920 x 1080 Webcam er det perfekte værktøj til at opnå professionel videokommunikation og livestreaming. Med en imponerende opløsning på 1920 x 1080 p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
EAN: 5099206106161
Varenr.: 46741971763536
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam Logitech Brio 305 - Full HD 1080p, Graphite
-15%529 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam Logitech Brio 305 - Full HD 1080p, Graphite
-14%549 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C
555 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Brio 305 For Business
624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK388 kr388 krKøb
2Ultrashop499 kr499 krKøb
3Geekd520 kr520 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Vivas DK549 kr628 krKøb
6CS MEGASTORE DK555 kr594 krKøb
7Dustin DK624 kr710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C

PriceData har fulgt prisen på Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C i 185 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech BRIO 305 - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026388 kr91 kr (19%)
8. maj 2026479 kr81 kr (20%)
22. apr. 2026398 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026396 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026395 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026396 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026398 kr2 kr (1%)
11. feb. 2026396 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026395 kr3 kr (1%)
4. feb. 2026398 kr29 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret