Gå til hovedindhold

LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid

Pris fra 152 krtil 894 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 742 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 30. apr.

Sammenlign priser på LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid
152 kr
Til butik
LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid billede

Produktinformation

Hub, 3 x SuperSpeed USB 3.0, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: USB hub
Artikel nr.: CR0045
EAN: 4052792053029
Varenr.: 3085457
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB 3.0 3-Port Hub with Card Reader Hvid
189 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink USB3.0 3-port hub + minneskort
-11%222 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink USB3.0 3-port hub + minneskort billede

Produktinformation

USB 3.0 3-ports hub med kortläsare i aluminiumhölje, Denna 3-ports-hub från LogiLink stöder USB 3.0-standarden och låter dig ansluta upp till tre enheter. Naturligtvis kan du också ansluta och använda enheter från äldre USB-generationer. Hubben har även inbyggdminneskorsläsare som låter dig komma åt och överföra data till/från SD-kort och MicroSD-kort. Denna praktiska hub med sitt ädla utseende i aluminiumkonstruktion är en riktig blickfångare på skrivbordet. Ansluts enkelt via Plug & Play. USB 3.0-överföringshastigheter på upp till 5 Gbps. - 3st USB-portar, - 3x USB 3.0 typ A, 1x USB 3.0-kabel (hane), - Inbyggd kortläsare för SD-kort och microSD-kort, - USB 3.0 / USB 2.0 / USB 1.1-specifikation, - Max överföringshastighet: Upp till 5 Gbps, - Kompatibel med Mac OS / Windows / Linux, - Plug & Play, - Färg: Silver, Mått och vikt: Höjd: 2,7 cm, Bredd: 4,7 cm, Längd: 9 cm, Vikt: 0,07 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: USB-hubs
EAN: 4052792053029
Varenr.: 38-79408
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink USB 3.0 3-Port Hub with Card Reader Hvid
249 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB3.0 3-ports hub + hukommelseskortlæser
-13%269 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 3.0, 3-port hub, with card reader and aluminum casing
894 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK152 kr191 krKøb
2CompuMail DK189 kr189 krKøb
3Teknikproffset DK222 kr271 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb
5Estore DK269 kr269 krKøb
6INphone.dk894 kr894 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LogiLink USB 3.0 hub 3-port with card reader for SD/microSD aluminum casing USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026152 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026150 kr34 kr (18%)
23. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026185 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026187 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026184 kr3 kr (2%)
25. mar. 2026187 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026188 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026187 kr3 kr (2%)
27. feb. 2026184 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret