Gå til hovedindhold

LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort

Pris fra 136 krtil 1.580 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.444 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort
136 kr
Til butik
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort billede

Produktinformation

Hub, 3 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x 10/100/1000, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: USB hub
Artikel nr.: UA0283
EAN: 4052792044737
Varenr.: 3080783
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink UA0283 Sort
137 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink USB-C 3-Port Hub Gigabit RJ45 (UA0283)
-33%159 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink USB-C 3-Port Hub Gigabit RJ45 (UA0283) billede

Produktinformation

USB 3.0 Type-C till gigabitadapter (1x RJ45 och 3x USB 3.0 Type-A), - USB 3.0 till RJ45 Gigabit-adapter med 3-portars USB 3.0 Hub, - Anslutning 1: USB 3.0 (Type C / USB-C) hane, - Anslutning 2: 1x RJ45-hona, 3 x USB 3.0 (Typ A) honor, - Stöder USB3.0 High Speed upp till 5 Gbps, - Maximal hastighet: 10/100/1000 Mbit / s, - Ethernet: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.az, - Specifikation: USB 3.0, - Stödjer Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Linux Kärnan 3.13 och MAC OS 10.11.x eller högre, - Kabellängd: 0,14m.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: USB-hubs
EAN: 4052792044737
Varenr.: 38-60478
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-C 3-ports Hub Gigabit RJ45
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB-C HUB - 3 x USB 3.0 porte + RJ45 Gigabit LAN (14cm)
279 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 3.2 Gen 1x1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0
1.580 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK136 kr175 krKøb
2CompuMail DK137 kr137 krKøb
3Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
4Estore DK209 kr209 krKøb
5EL-GROSSISTEN279 kr279 krKøb
6INphone.dk1.580 kr1.580 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0 USB hub - 3 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026136 kr1 kr (1%)
12. maj 2026137 kr22 kr (14%)
1. maj 2026159 kr10 kr (7%)
30. apr. 2026149 kr25 kr (20%)
11. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026125 kr11 kr (8%)
8. mar. 2026136 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026137 kr24 kr (15%)
11. feb. 2026161 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026162 kr22 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret