Gå til hovedindhold

LogiLink HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi

Pris fra 259 krtil 2.390 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.131 kr (89% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-A 3.0 - HDMI-Female + VGA-Female Adapter
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-A 3.0 - HDMI-Female + VGA-Female Adapter billede

Produktinformation

LogiLink USB 3.0-adapter til HDMI/VGA 1080p 15 cm Adapter med bred båndbredde, der nemt giver et billede i høj opløsning på en ekstra skærm til din computer. Det fungerer som et eksternt grafikkort uden at skulle åbne computeren. - Tilslutning 1 1: USB 3.0 A (han) - Tilslutning 2: HDMI-A (hun) + VGA HD15 ( hun ) - Opfylder specifikationen USB SuperSpeed ​​​​og USB Video Class (UVC). - Opløsninger: USB3.0: 1920x1080@60 Hz USB2.0: 800x600 @30 Hz- HDMI 1.3 - WHCK/WHQL-certificeret driver understøtter Windows 7, 8, 10 og 11 - Displaytilstande: Primær/Udvidet/Mirror - Dobbeltskærm- Materiale : Aluminium - Forgyldt - Længde: 0,15 m - Max forbrug: 3,5W - Pakke: Window Color-Box Produktdokument ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Windows
Vægt: 0.08g
Artikel nr.: ONC-UA0234
EAN: 4052792034042
Varenr.: 34453
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Ekstern videoadapter
295 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink UA0234, 1920 x 1080 pixel
318 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi
395 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Adapter USB 3.0 to VGA / HDMI
2.390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK259 kr259 krKøb
2CompuMail DK295 kr295 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
4EL-GROSSISTEN395 kr395 krKøb
5INphone.dk2.390 kr2.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi

PriceData har fulgt prisen på HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi i 171 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for HDMI konverter - USB 3.0 til HDMI/VGA, kombi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026259 kr36 kr (12%)
8. apr. 2026295 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
17. mar. 2026289 kr60 kr (17%)
7. mar. 2026349 kr60 kr (21%)
26. jan. 2026289 kr5 kr (2%)
20. dec. 2025294 kr25 kr (8%)
13. dec. 2025319 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret