Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml)

L'Occitane en ProvenceStangsæbeEAN: 3253581784334
Pris fra 167 krtil 372,6 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 205,6 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 13. maj

Sammenlign priser på L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Verbena Hands & Body Liquid Soap Refill 500 ml
167 kr
Til butik
L'Occitane Verbena Hands & Body Liquid Soap Refill 500 ml billede

Produktinformation

Varemærke: L'Occitane, Navn: L'Occitane Verbena Hands & Body Liquid Soap Refill 500 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Occitane
Kategori: Bad & brusecreme
EAN: 3253581784334
Varenr.: D39503
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml)
-20%175 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) billede

Produktinformation

En mild håndsæbe fremstillet af en vegetabilsk skumbase, beriget med shea-ekstrakt, der renser hænder og krop med en forfriskende duft af verbena. Vores flydende sæber repræsenterer den autentiske og traditionelle sæbeproduktion i Provence. De er fremstillet af vegetabilske olier og tilberedt i en gryde efter den traditionelle »savoir-faire«-metode, der blev brugt af de gamle sæbemestre i Provence.

Produktspecifikationer

Kategori: Håndsæbe
0
Artikel nr.: 01SLR500VE26
EAN: 3253581784334
Varenr.: B099961
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Shea Shea Butter Karité Verbena Liquid Han
219 kr
Til butik
L'Occitane en Provence Shea Shea Butter Karité Verbena Liquid Han billede

Produktinformation

En mild håndsæbe fremstillet af en vegetabilsk skumbase, beriget med shea-ekstrakt, der renser hænder og krop med en forfriskende duft af verbena. Vores flydende sæber repræsenterer den autentiske og traditionelle sæbeproduktion i Provence. De er fremstillet af vegetabilske olier og tilberedt i en gryde efter den traditionelle »savoir-faire«-metode, der blev brugt af de gamle sæbemestre i Provence.Anvendelse:Masseres ind på fugtig hud og skylles derefter af. L'Occitane en Provence Shea Shea Butter Karité Verbena Liquid Han...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndsæbe
Størrelse: 500.000000000
Artikel nr.: 01SLR500VE26
EAN: 3253581784334
Varenr.: 1721-475-0500
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Verbena Hand Soap Duo 2 X 500 ml Refill - 1000 ml
-10%372,6 kr
Før 414 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
2Bangerhead DK175 kr175 krKøb
3Lyko DK219 kr219 krKøb
4NordicFeel DK372,6 kr372,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml)

PriceData har fulgt prisen på L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for L’Occitane en Provence Shea Butter Verbena Liquid Hand Soap Refill (500 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026167 kr13 kr (8%)
13. maj 2026154 kr13 kr (8%)
30. apr. 2026167 kr13 kr (7%)
29. apr. 2026180 kr13 kr (8%)
27. apr. 2026167 kr13 kr (7%)
26. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026179 kr12 kr (7%)
14. apr. 2026167 kr7 kr (4%)
13. apr. 2026160 kr7 kr (4%)
10. apr. 2026167 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret