Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml

L'OccitaneStangsæbeEAN: 3253581784303
Pris fra 140 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 5. apr.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Occitane Lavender flydende håndsæbe refill - 500 ml
140 kr
Til butik
L'Occitane Lavender flydende håndsæbe refill - 500 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Occitane
Kategori: Håndsæbe
Farve: 4
Artikel nr.: 3253581784303
EAN: 3253581784303
Varenr.: 25470871
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Shea Butter Lavender Liquid Hand Soap Refill (500 ml)
-26%162 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Shea Butter Lavender Liquid Hand Soap Refill (500 ml) billede

Produktinformation

En skånsom håndsæbe fremstillet af en vegetabilsk skumbase, beriget med shea-ekstrakt, der renser hænder og krop med en afslappende duft af lavendel. Vores flydende sæber repræsenterer den autentiske og traditionelle sæbeproduktion i Provence. De er fremstillet af vegetabilske olier og tilberedt i en gryde efter den traditionelle »savoir-faire«-metode, der blev brugt af de gamle sæbemestre i Provence.

Produktspecifikationer

Kategori: Håndsæbe
0
Artikel nr.: 01SLR500LV26
EAN: 3253581784303
Varenr.: B099963
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml
-25%164,25 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Shea (Karité) Lavender Liquid Hand Soap Refill er en lækker hånd- og kropssæbe, der er baseret på vegetabilske olier og shea ekstrakt, som er kendt for sine fugtgivende og nærende egenskaber. Grundet de nærende ingredienser, egner denne sæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 3253581784303
Varenr.: 122172
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml
193 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Karité Liquid Hand Soap Lavender Refill - 500 ml
207 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Shea Shea Butter Karité Lavender Liquid Ha
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK140 kr179 krKøb
2Bangerhead DK162 kr162 krKøb
3NiceHair.dk164,25 kr164,25 krKøb
4Teknikproffset DK193 kr242 krKøb
5NordicFeel DK207 kr207 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea (Karite) Lavender Liquid Hand Soap Refill 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026140 kr21 kr (13%)
27. maj 2026161 kr1 kr (1%)
25. maj 2026162 kr18 kr (10%)
22. maj 2026180 kr
19. maj 2026180,22 kr11,22 kr (7%)
18. maj 2026169 kr24 kr (12%)
16. maj 2026193 kr24 kr (14%)
15. maj 2026169 kr
14. maj 2026169,46 kr7,46 kr (5%)
13. maj 2026162 kr7,46 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret