Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml

L'Occitane en ProvenceStangsæbeEAN: 3253581784297
Pris fra 171,75 krtil 235 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63,25 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151,2 kr 7. mar.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml
-25%171,75 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap er en skånsom håndsæbe fremstillet af en vegetabilsk skumbase, beriget med shea-ekstrakt, der renser hænder og krop med en afslappende duft af lavendel. De flydende sæber repræsenterer den autentiske og traditi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 3253581784297
Varenr.: 97606
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Shea Butter Liquid Hands & Body Soap 500 ml Lavender
173 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Karité Liquid Hand Soap Lavender Hands & Body - 500 ml
220 kr
Til butik
L'Occitane en Provence Karité Liquid Hand Soap Lavender Hands & Body - 500 ml billede

Produktinformation

En skånsom håndsæbe fremstillet af en vegetabilsk skumbase, beriget med shea-ekstrakt, der renser hænder og krop med en afslappende duft af lavendel. Vores flydende sæber repræsenterer den autentiske og traditionelle sæbeproduktion i Provence. De er fremstillet af vegetabilske olier og tilberedt i en gryde efter den traditionelle »savoir-faire«-metode, der blev brugt af de gamle sæbemestre i Provence.

Produktspecifikationer

Kategori: Håndsæbe
Størrelse: 500 ml
Artikel nr.: 21960
EAN: 3253581784297
Varenr.: 21960
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Shea Butter Lavender Liquid Hand Soap (500 ml)
229 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Shea Shea Butter Karité Lavender Liquid Ha
235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk171,75 kr171,75 krKøb
2Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
3NordicFeel DK220 kr220 krKøb
4Bangerhead DK229 kr229 krKøb
5Lyko DK235 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 137,97 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 171,75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026171,75 kr1,25 kr (1%)
30. maj 2026173 kr1,25 kr (1%)
28. maj 2026171,75 kr1,25 kr (1%)
2. maj 2026173 kr47 kr (21%)
1. maj 2026220 kr47 kr (27%)
11. apr. 2026173 kr56 kr (24%)
10. apr. 2026229 kr57 kr (33%)
6. apr. 2026172 kr43 kr (20%)
5. apr. 2026215 kr43 kr (25%)
1. apr. 2026172 kr57 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret