Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302170369
Pris fra 330 krtil 359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 25. mar.

Sammenlign priser på LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Afbryder jalousi, Antracit
330 kr
Til butik
LK Opus 74 Afbryder jalousi, Antracit billede

Produktinformation

Kontakt for jalousiafbryder til installation udendørs. Denne jalousiafbryder anvendes med fordel udenfor eller i vådrum. Den har elektrisk spærring, der beskytter det elektriske apparats motor. Ved indstøbning anvendes 1 stk. afstandsstykke og ved indmuri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: anthracite
Størrelse: 74x74x38 mm
EAN: 5703302170369
Varenr.: 1017064818
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS74 AFBR JALOUSI IP44 AG
330,68 kr
Til butik
OPUS74 AFBR JALOUSI IP44 AG billede

Produktinformation

OPUS 74 halvtangent til krone- eller dobbelt korrespondance-afbryder Er beregnet til udskiftning af gammel/ødelagt/falmet tangent, og klikkes fast på afbryderen ved hjælpe af palerne på bagsiden. Er fremstillet af UV bestandig termoplast. LK FUGA-rammer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 5703302170369
Varenr.: 15845047075151
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå
348 kr
Til butik
LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå billede

Produktinformation

OPUS 74 halvtangent til krone- eller dobbelt korrespondance-afbryder Er beregnet til udskiftning af gammel/ødelagt/falmet tangent, og klikkes fast på afbryderen ved hjælpe af palerne på bagsiden. Er fremstillet af UV bestandig termoplast.

Produktspecifikationer

Kategori: LK OPUS 74 - Afbrydere
EAN: 5703302170369
Varenr.: 2934622
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Afbryder jalousi, Antracit
349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 afbryder jalousi, antracit
355 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 afbryder udendørs jalousi, antracit
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl330 kr330 krKøb
2EL-GROSSISTEN330,68 kr330,68 krKøb
3Elvvs.dk348 kr348 krKøb
4LavprisVærktøj349 kr349 krKøb
5BilligVVS DK355 kr355 krKøb
6Greenline359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå i 146 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LK OPUS ® 74 afbryder jalousi ip44 - Antracitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026330 kr1 kr (0%)
19. maj 2026329 kr2 kr (1%)
12. maj 2026327 kr
11. maj 2026327,54 kr
9. maj 2026327 kr11,01 kr (3%)
7. maj 2026315,99 kr11,01 kr (3%)
6. maj 2026327 kr11,01 kr (3%)
4. maj 2026315,99 kr
24. apr. 2026315 kr
23. apr. 2026315,99 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret