Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302161787
Pris fra 1.035 krtil 1.305 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.003 kr 30. apr.

Sammenlign priser på LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1035 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, uden afdækning
1.035 kr
Til butik
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, uden afdækning billede

Produktinformation

Anvendes hvor der ønskes lysdæmpning som kan betjenes trådløst. Kombi lysdæmperen kan ved simpel programmering kobles sammen med andre LK IHC Wireless komponenter. Hvis der ønskes mere avanceret programmering kan kombi lysdæmperen kobles sammen med en LK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302161787
Varenr.: 1017057595
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ® Wireless kombi lysdæmper uni - uden afdækning
1.078 kr
Til butik
LK IHC ® Wireless kombi lysdæmper uni - uden afdækning billede

Produktinformation

FUGA KOMBI LYSDÆMPER UNI250. Anvendes hvor der ønskes lysdæmpning som kan fjernbetjenes trådløst. Kombi lysdæmperen kan ved hjælp af simpel programmering kobles sammen med andre LK IHC Wireless komponenter. Hvis der ønskes en mere avanceret programmering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302161787
Varenr.: 1409547
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper 250W 1 modul uden afdækning
-17%1.099 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper 250W 1 modul uden afdækning billede

Produktinformation

Lk Fuga kombi relæ i 1 modul uden afdækning anvendes hvor der ønskes lysdæmpning som kan fjernbetjenes trådløst. Kombi lysdæmperen kan ved hjælp af simpel programmering kobles sammen med andre LK IHC Wireless komponenter. Hvis der ønskes en mere avanceret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302161787
Varenr.: 1017057595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning
1.172 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga kombi lysdæmper UNI250 uden afdækning
1.191,7 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga kombi lysdæmper UNI250 uden afdækning
1.191,7 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless fjernbetjent lysdæmper uni 250w
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga Kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, Uden afdækning
1.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.035 kr1.035 krKøb
2Elvvs.dk1.078 kr1.078 krKøb
3LavprisVVS1.099 kr1.099 krKøb
4Proshop DK1.172 kr1.172 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.191,7 kr1.191,7 krKøb
6EL-NETSALG1.191,7 kr1.191,7 krKøb
7Greenline1.199 kr1.199 krKøb
8BilligVVS DK1.305 kr1.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning

PriceData har fulgt prisen på LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning i 180 dage. Laveste pris i perioden er 960 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.046 kr.

Den nuværende pris på 1.035 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.035 kr38 kr (4%)
30. maj 20261.073 kr38 kr (4%)
12. maj 20261.035 kr44 kr (4%)
11. maj 20261.079 kr44 kr (4%)
2. maj 20261.035 kr32 kr (3%)
30. apr. 20261.003 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.004 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.005 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.006 kr78 kr (7%)
23. apr. 20261.084 kr77 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret