Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302169950
Pris fra 20 krtil 23,7 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3,7 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser 1/2 lysdæmper scene tangent, hvid
20 kr
Til butik
LK Fuga Wiser 1/2 lysdæmper scene tangent, hvid billede

Produktinformation

Løs tangent til LK Fuga Wiser lysdæmper, dobbelt relæ og batteritryk. Tangenten har tegnene 1 og 2, som bruges til forudindstillede scener.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 44x17x7.5 mm
EAN: 5703302169950
Varenr.: 1092002701
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid
20 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, hvid
22 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser 1/2 lysdæmper scene tangent, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, hvid
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper Hvid
23,7 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper Hvid
23,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl20 kr20 krKøb
2Elvvs.dk20 kr20 krKøb
3BilligVVS DK22 kr22 krKøb
4LavprisVærktøj22 kr22 krKøb
5Greenline23 kr23 krKøb
6EL-GROSSISTEN23,7 kr23,7 krKøb
7EL-NETSALG23,7 kr23,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid

PriceData har fulgt prisen på Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202620 kr1 kr (5%)
25. maj 202619 kr1 kr (5%)
24. maj 202620 kr1 kr (5%)
10. maj 202619 kr1 kr (5%)
8. maj 202620 kr1 kr (5%)
6. maj 202619 kr1 kr (5%)
5. maj 202620 kr1 kr (5%)
24. apr. 202619 kr3 kr (14%)
23. apr. 202622 kr3 kr (16%)
18. apr. 202619 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret