Gå til hovedindhold

LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302097819
Pris fra 135,38 krtil 189 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 53,62 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 31. maj

Sammenlign priser på LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.38 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga Svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode hvid
135,38 kr
Til butik
Fuga Svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode hvid billede

Produktinformation

Anvendes til betjening af elektronikbaserede styringer med små styrestrømme og med behov for præcise sluttefunktioner. Monteres med træskruer, direkte på væg eller gerikt, i dåse eller på underlag. Lysdiode kan tilsluttes som ledelyslampe eller kontrollam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Svagstrømstryk HV
EAN: 5703302097819
Varenr.: 15845747687759
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga Svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode hvid
135,38 kr
Til butik
Fuga Svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode hvid billede

Produktinformation

Fuga svagstrømstryk med 2 sluttefunktioner og 1 integreret hvid lysdiode er designet til styring af svagstrømsinstallationer. Trykket er velegnet til brug i LK Fuga-serien og kan kombineres med IHC-systemer, hvilket sikrer fleksibel integration i moderne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Svagstrømstryk HV
EAN: 5703302097819
Varenr.: 15109364482374
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA indsats svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode, hvid
137 kr
Til butik
LK FUGA indsats svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode, hvid billede

Produktinformation

FUGA indsats svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode, hvid Produkt beskrivelse: Anvendelse: Anvendes til betjening af elektronikbaserede styringer med små styrestrømme og med behov for præcise sluttefunktioner. Monteres med træskruer, direkte på væg eller gerikt, i dåse eller på underlag. Lysdiode kan tilsluttes som ledelyslampe eller kontrollampe....

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 507D6511
EAN: 5703302097819
Varenr.: 2765147
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Svagstrømstryk 2 slutte med 1 LED hvid
141 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga svagstrømstryk med lysdiode 2 slutte hvid
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode, hvid
159 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Svagstrømstryk 2 Sl+L Hv
162,64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga svagstrømstryk 2 sl+l hv
167,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen
182 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Svagstrømstryk 2 slutte med lysdiode, 1M, Hvid
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga svagstrømstryk 2 slutte og 1 lysdiode i hvid
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN135,38 kr135,38 krKøb
2EL-NETSALG135,38 kr135,38 krKøb
3Proshop DK137 kr176 krKøb
4CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb
6Elvvs.dk159 kr159 krKøb
7Billigelogvvs.dk162,64 kr162,64 krKøb
8MaintainIt167,5 kr167,5 krKøb
9WATTOO.DK182 kr182 krKøb
10BilligVVS DK189 kr189 krKøb
11LavprisVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen i 167 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 135,38 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK FUGA, Svagstrmstryk med 2 tryk og 1 lysdiode pr. tangent, hvid - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026135,38 kr
31. maj 2026135 kr
30. maj 2026135,38 kr
12. maj 2026135 kr
11. maj 2026135,38 kr
24. apr. 2026135 kr
23. apr. 2026135,38 kr
15. apr. 2026135 kr1 kr (1%)
25. feb. 2026134 kr1,38 kr (1%)
10. feb. 2026135,38 kr5,62 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret