Gå til hovedindhold

LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145329
Pris fra 96 krtil 116,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 20,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 adapterdæksel med membran i mørkegrå
96 kr
Til butik
LK Opus 74 adapterdæksel med membran i mørkegrå billede

Produktinformation

Opus 74 til din Opus-installation LK Opus 74 adapterdæksel beskytter LK Opus-komponenter mod støv og snavs. Adapterdækslet er fremstillet af holdbart materiale og har en mørkegrå farve, der passer til de fleste interiører.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: dark gray
EAN: 5703302145329
Varenr.: 1017049574
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 Industri - Membrandæksel f. Fuga tryk
96,63 kr
Til butik
OPUS® 74 Industri - Membrandæksel f. Fuga tryk billede

Produktinformation

OPUS® 74 Industri membrandæksel er designet til montering af 1 modul FUGA svagstrømstryk i krævende miljøer som vådrum, industri og udendørs områder. Dækslet sikrer en stænktæt installation, hvor den gennemsigtige membran gør det muligt at betjene trykket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 74 Industri
EAN: 5703302145329
Varenr.: 15109198414150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 industri adapterdæksel med membran 1 modul mørkegrå.
106 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med membran til FUGA 1 modul, mørkegrå
106 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 adapterdæksel med membran, mørkegrå
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 adapterdæksel med membran, mørkegrå
110 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen
111 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus74 Adapt Dæk M Membr Mgrå
111,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus74 Adapt Dæk M Membr Mgrå
112 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 adapt dæk m membr mgrå
116,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl96 kr96 krKøb
2EL-NETSALG96,63 kr96,63 krKøb
3CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
4Proshop DK106 kr145 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6BilligVVS DK110 kr110 krKøb
7WATTOO.DK111 kr111 krKøb
8Billigelogvvs.dk111,75 kr111,75 krKøb
9Elvvs.dk112 kr112 krKøb
10MaintainIt116,25 kr116,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen i 166 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LK OPUS 74, Adapterdksel med membran til 1 modul FUGA svagstrmstryk med flere, 1 modul, mrkegr (industri version) - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202696 kr
30. maj 202696,63 kr
12. maj 202696 kr
11. maj 202696,63 kr
24. apr. 202696 kr
23. apr. 202696,63 kr
2. mar. 202696 kr
1. mar. 202696,63 kr
25. feb. 202696 kr
3. feb. 202696,63 kr8,37 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret