Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302146722
Pris fra 20 krtil 24,28 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 4,28 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 30. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent for svagstrømstryk med 1 diode, hvid
20 kr
Til butik
LK FUGA tangent for svagstrømstryk med 1 diode, hvid billede

Produktinformation

Løs tangent som benyttes sammen med LK FUGA svagstrømstryk med 1 diode.Se alternative tangenter under relaterede produkter.Tekniske specifikationerFarve: Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302146722
Varenr.: 1092000169
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent diode for svagstrømstryk i hvid
21 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Svst Tangent Blank 1Led Hv
21,93 kr
Til butik
Fuga Svst Tangent Blank 1Led Hv billede

Produktinformation

Hvid LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater. FUGA® tangen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302146722
Varenr.: 8014399766850
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid
22 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga svagsstrøms tangent blank 1 LED, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent for svagstrømstryk blank for lysdiode, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Tangent blank for lysdiode hvid f/Svagstrømstryk
22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga svst tangent blank 1led hv
22,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent for svagstrømstryk med 1 diode, Hvid
23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FUGA indsats svagstrømstryk tangent blank for lysdiode, hvid
24,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl20 kr20 krKøb
2LavprisVVS21 kr21 krKøb
3Billigelogvvs.dk21,93 kr21,93 krKøb
4WATTOO.DK22 kr22 krKøb
5Greenline22 kr22 krKøb
6Proshop DK22 kr61 krKøb
7Elvvs.dk22 kr22 krKøb
8MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
9BilligVVS DK23 kr23 krKøb
10CS MEGASTORE DK24,28 kr63,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 21,93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LK FUGA - Tangent til svagstrmstryk med n status LED (pr. tangent), hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620 kr1 kr (5%)
30. maj 202621 kr1 kr (5%)
12. maj 202620 kr1,93 kr (9%)
11. maj 202621,93 kr1,93 kr (10%)
24. apr. 202620 kr1 kr (5%)
23. apr. 202621 kr1 kr (5%)
9. apr. 202620 kr1 kr (5%)
30. mar. 202619 kr2 kr (10%)
8. jan. 202621 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret