Gå til hovedindhold

LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302132220
Pris fra 14,75 krtil 19,4 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 4,65 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14.75 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga tangent blank, koksgrå
14,75 kr
Til butik
LK IHC Wireless Fuga tangent blank, koksgrå billede

Produktinformation

Blank tangent til LK's IHC serie.Tekniske specifikationerFarve: Koksgrå

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: charcoal grey
EAN: 5703302132220
Varenr.: 1092001760
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless tangent blank i koksgrå
16 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen
16,2 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ihc Wirel.Fuga Tangent U.Sy Kg
16,96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga tangent blank, Koksgrå
17 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK wireless blank afbryder tangent, koksgrå
17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ihc wirel.fuga tangent u.sy kg
17,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless tangent blank, koksgrå
18 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK IHC® Wireless ·reservedel tangent blank koksgrå
18,24 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ®Wireless, Fuga tangent blank koksgrå f/tryk
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Tangent blank, koksgrå LK IHC® Wireless reservedel .
19,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl14,75 kr14,75 krKøb
2LavprisVVS16 kr16 krKøb
3WATTOO.DK16,2 kr16,2 krKøb
4Billigelogvvs.dk16,96 kr16,96 krKøb
5BilligVVS DK17 kr17 krKøb
6Greenline17 kr17 krKøb
7MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
8Proshop DK18 kr57 krKøb
9EL-NETSALG18,24 kr18,24 krKøb
10Elvvs.dk19 kr19 krKøb
11CS MEGASTORE DK19,4 kr58,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen i 148 dage. Laveste pris i perioden er 14,75 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK FUGA, Tangent til IHC Wireless batteritryk, kombi enheder mfl., koksgr samt blank uden tekst/symbol - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202614,75 kr1,25 kr (8%)
30. maj 202616 kr1,25 kr (8%)
12. maj 202614,75 kr1,45 kr (9%)
11. maj 202616,2 kr1,45 kr (10%)
24. apr. 202614,75 kr1,25 kr (8%)
23. apr. 202616 kr1,25 kr (8%)
29. mar. 202614,75 kr1,15 kr (7%)
15. mar. 202615,9 kr
14. mar. 202616,61 kr
21. feb. 202615,9 kr1,1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret