Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302150323
Pris fra 163 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå
163 kr
Til butik
LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå billede

Produktinformation

Praktisk panelunderlag af LK LK Fuga Softline panelunderlag er en praktisk løsning til installation af stikkontakter, afbrydere og andre elektriske enheder på væggen. Softline panelunderlaget er nemt at installere og kan monteres direkte på væggen.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: light grey
Størrelse: 49mm
EAN: 5703302150323
Varenr.: 1017048342
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå
169 kr
Til butik
LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: light grey
Størrelse: 49mm
EAN: 5703302150323
Varenr.: 1017048342
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag 1,5 modul 49 mm, lysegrå
179 kr
Til butik
LK Fuga Softline panelunderlag 1,5 modul 49 mm, lysegrå billede

Produktinformation

Ekstra dybt panelunderlag på 49mm fra LK Fuga. . Det ekstra dybe underlag er velegnet til dataudtag, schukostikkontakter mm., hvor der er brug for mere plads til montage. Passer til 1,5 modul kontakter/udtag. .

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: light grey
Størrelse: 49mm
EAN: 5703302150323
Varenr.: 1017048342
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Softline Panelunderlag 1,5 modul 49mm dyb, lysegrå
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga panelunderlag Softline, 1,5M, 49mm, lysegrå
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl163 kr163 krKøb
2LavprisVærktøj169 kr169 krKøb
3Greenline179 kr179 krKøb
4Elvvs.dk179 kr179 krKøb
5BilligVVS DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for LK Fuga Softline panelunderlag på 49 mm med 1,5 modul i lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026163 kr15 kr (8%)
12. maj 2026178 kr1 kr (1%)
8. maj 2026179 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026178 kr11 kr (6%)
23. apr. 2026189 kr11 kr (6%)
10. apr. 2026178 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026176 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026178 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026176 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026178 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret