Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302116176
Pris fra 141 krtil 275 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® panelunderlag softline 2 modul vandret, hvid.
141 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Fuga® panelunderlag softline 2 modul vandret, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 503D6020
EAN: 5703302116176
Varenr.: 1936545
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline panelunderlag 2 modul, hvid
141 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag, 2 modul, hvid
142 kr
Til butik
LK Fuga Softline panelunderlag, 2 modul, hvid billede

Produktinformation

Panelunderlaget anvendes udvendig i fodliste. Panelunderlaget leveres komplet med dæk- og bagplade, integreret afdækning med ramme. Beregnet til montage af FUGA 1 modul indsatse som ses under relaterede produkter.Monteringen af indsatse kan gøres på flere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 128x116x33 mm
EAN: 5703302116176
Varenr.: 1017043169
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag, 2 modul, hvid
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Softline Panelunderlag 2 modul vandret uden sprosse, hvid
158 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga Panelunderlag softline 2 modul hvid
158,46 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga Panelunderlag softline 2 modul hvid
158,46 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag 2 modul vandret, hvid
159 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Panelunderlag 2M Vand Hv
162,55 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid
164 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga panelunderlag 2m vand hv
167,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga panelunderlag Softline 2 modul i hvid
195 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga Panelunderlag 2M. V. Hvid
197,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline Panelunderlag, 2M, Hvid
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2Proshop DK141 kr180 krKøb
3LavprisEl142 kr142 krKøb
4LavprisVærktøj149 kr149 krKøb
5Elvvs.dk158 kr158 krKøb
6EL-GROSSISTEN158,46 kr158,46 krKøb
7EL-NETSALG158,46 kr158,46 krKøb
8Greenline159 kr159 krKøb
9Billigelogvvs.dk162,55 kr162,55 krKøb
10WATTOO.DK164 kr164 krKøb
11MaintainIt167,5 kr167,5 krKøb
12LavprisVVS195 kr195 krKøb
13vvsfittings.dk197,5 kr197,5 krKøb
14BilligVVS DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid i 146 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LK FUGA - Softline vandret panelunderlag uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026141 kr5 kr (4%)
28. apr. 2026136 kr5 kr (4%)
18. feb. 2026131 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026132 kr3 kr (2%)
7. jan. 2026135 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret