Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid

Lauritz KnudsenBelysningTOUCH IR 350 UNI kompatibelReservedel til touch lysdæmperEAN: 5703302141734

LK FUGA afdækning til touch impulsgiver i hvid - reservedel til TOUCH IR 350 UNI lysdæmper. 1 modul størrelse med klassisk dansk design. Læs mere

Pris fra 66 krtil 85 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til TOUCH impulsgiver hvid.
66 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for Touch impulsgiver, hvid
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for impulsgiver 1 modul, hvid
67 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for Touch impulsgiver, hvid
70 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for Touch impulsgiver, hvid
74 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afd Touch Impulsgiver Hv
74,26 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid
75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afd touch impulsgiver hv
77,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga afdækning til touch impulsgiver hvid
78,61 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga afdækning til touch impulsgiver hvid
78,61 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for Touch impulsgiver, hvid
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2LavprisEl67 kr67 krKøb
3Proshop DK67 kr106 krKøb
4LampeGuru.dk70 kr70 krKøb
5Greenline74 kr74 krKøb
6Billigelogvvs.dk74,26 kr74,26 krKøb
7Elvvs.dk75 kr75 krKøb
8MaintainIt77,5 kr77,5 krKøb
9EL-GROSSISTEN78,61 kr78,61 krKøb
10EL-NETSALG78,61 kr78,61 krKøb
11BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LK FUGA afdækning for touch impulsgiver, hvid

Lauritz Knudsen

LK FUGA afdækning til touch impulsgiver i hvid - reservedel til TOUCH IR 350 UNI lysdæmper. 1 modul størrelse med klassisk dansk design.

• FUGA afdækning
• touch impulsgiver
• lysdæmper reservedel
• LK tangent
• TOUCH IR 350
• hvid afdækning
• el-installation
• Reservedel til touch lysdæmper
• TOUCH IR 350 UNI kompatibel

Beskrivelse

LK FUGA afdækning for touch impulsgiver er en hvid reservedel fra Lauritz Knudsen, designet specifikt til TOUCH IR 350 UNI lysdæmpere. Denne afdækning i 1 modul størrelse erstatter defekte eller slidte afdækninger på eksisterende installationer. Den hvide farve matcher det klassiske FUGA design og sikrer en ensartet æstetik i hjemmet. Afdækningen er fremstillet i høj kvalitet og overholder danske el-standarder. Bemærk at denne afdækning ikke kan bruges til TOUCH IR lysdæmperen, da den mangler det gennemsigtige vindue til IR-modtageren. Perfekt til vedligeholdelse og renovering af elektriske installationer.

Specifikationer

Farve:Hvid
Serie:LK FUGA
Materiale:Høj kvalitets plastik
Anvendelse:Indendørs
Installation:Til eksisterende FUGA ramme
Kompatibilitet:TOUCH IR 350 UNI
Modul størrelse:1 modul

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan denne afdækning bruges til alle FUGA touch lysdæmpere?

Nej, denne afdækning er kun til TOUCH IR 350 UNI impulsgivere. Den kan IKKE bruges til TOUCH IR lysdæmperen, da den mangler det gennemsigtige vindue til IR-modtageren.

Hvilken størrelse har denne afdækning?

Afdækningen er i 1 modul størrelse og passer til standard LK FUGA rammer og dåser.

Er denne afdækning kompatibel med gamle FUGA installationer?

Ja, afdækningen er kompatibel med eksisterende FUGA rammer og dåser, men kun til TOUCH IR 350 UNI impulsgivere.

Kan jeg få denne afdækning i andre farver?

Ja, denne afdækning fås også i lysegrå (EAN: 5703302141727) og koksgrå (EAN: 5703302141741) farver.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK FUGA ® Reservedele afdækning for impulsgiver TOUCH IR 350 UNI, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202666 kr1 kr (1%)
31. maj 202667 kr3 kr (4%)
2. maj 202670 kr1 kr (1%)
14. apr. 202671 kr1 kr (1%)
11. apr. 202670 kr8 kr (13%)
9. apr. 202662 kr5 kr (7%)
31. mar. 202667 kr5 kr (8%)
27. feb. 202662 kr4 kr (6%)
25. feb. 202666 kr4 kr (6%)
22. feb. 202662 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret