Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302098144
Pris fra 106,29 krtil 130 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 23,71 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 25. maj

Sammenlign priser på LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga Panelunderlag 1 modul gl model lysegrå
106,29 kr
Til butik
Fuga Panelunderlag 1 modul gl model lysegrå billede

Produktinformation

Monteres udvendig i fodliste eller på stativ direkte på gulv. FUGA indsats monteres med ramme 50. Aflastnings kile og dækplade leveres vedlagt. LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Lysegrå
EAN: 5703302098144
Varenr.: 15845720490319
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga Panelunderlag 1 modul gl model lysegrå
106,29 kr
Til butik
Fuga Panelunderlag 1 modul gl model lysegrå billede

Produktinformation

Fuga Panelunderlag 1 modul i lysegrå er designet til at skabe et stabilt og sikkert fundament for LK Fuga afbrydere og stikkontakter. Underlaget sikrer en korrekt montering og holder installationskomponenterne fast på plads, hvilket giver en professionel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Lysegrå
EAN: 5703302098144
Varenr.: 15109151916358
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Baseline Panelunderlag 1 modul, lysegrå
115 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Panelunderlag 1M Gl Lg
117,83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga panelunderlag 1m gl lg
120 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN106,29 kr106,29 krKøb
2EL-NETSALG106,29 kr106,29 krKøb
3Elvvs.dk115 kr115 krKøb
4Billigelogvvs.dk117,83 kr117,83 krKøb
5MaintainIt120 kr120 krKøb
6WATTOO.DK130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr i 183 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 106,29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 106,29 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK FUGA - Baseline panelunderlag, 1 modul, lysegr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026106,29 kr8,29 kr (8%)
25. maj 202698 kr1 kr (1%)
15. maj 202699 kr1 kr (1%)
6. maj 2026100 kr6,29 kr (6%)
5. maj 2026106,29 kr6,29 kr (6%)
30. apr. 2026100 kr6,29 kr (6%)
8. mar. 2026106,29 kr
2. mar. 2026106 kr1 kr (1%)
13. feb. 2026105 kr3 kr (3%)
5. feb. 2026102 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret